kankacılık

frante
bireysel yetersizliği örtmenin en basit yolu.

kankacılık ve arkadaşlık farklı şeyler. arkadaşlık, bireysel yetersizliği bireye yardımla aşmaya çalışır, sorunun özüyle çatışma halindedir. kankacılık ise bireysel yetersizliği görmezden gelir ve "öyle bir şey yok. burcucum çok güzel çıkmışsın:p" der. halbuki burcu at kestanesi gibi çıkmıştır. kankacılık, bir süre sonra burcu'nun bizatihi at kestanesine dönüşmesiyle biter.
ontolojik sancilarimin merhemi
Tünel kazıp taşları yerinden oynatan sinsi bir çakal sanırım. Her başlıkta beliriveriyor. artık değişti. çok değişti. basit yazıyor. hepimiz anlıyoruz. eskiden böyle miydi? eskiden dolandırırdı. cümlelerden kimin kankası olduğu anlaşılmazdı. Şimdi hepimizin kankası oldu, dili yalınlaştı. Hiç güzel olmadı.
keskin nisanci
karakteri oturmamış, yetersizlerin başvurduğu bir yöntem. kimse boşuna arkadaşlık diyip boş tatava yapmasın, bir insan, arkadaşını insanların gözünde kendini savunmak aciz biri gibi göstermeye çalışmaz.
siz hepiniz ben tek
Zengin sözlükte varlığı kabul edilen ancak kısa süre önce çökertilen team :)
Kendilerini buradan en kalbi duygularla selamlıyorum.
Kankalar gidici, zengin sözlük kalıcıdır. Gelin zengin sözlük saflarına katılın.
Çünkü mezarlıklar kendisini vazgeçilmez sananlarla doludur.
quares
Hitler ile mussolini de kankalardı xd

Ama Kızıl bayrağın berlin meydanında nasıl dalgalandığını tüm dünya gördü.

Bazı saflar iyi insanları barındırmaz. Dünyaya at gözlükleriyle bakan insanlarla aynı safta olmaktansa iyi insanlarla yalnız kalmayı tercih etmek en mantıklısı.

Bu arada giden mi kazanmıştır yoksa kalan mı?

iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler.
demirin tuncuna, insanın piçine kaldık.

Yaşar kemal