küfür etmek

neptune
bir deşarj yöntemi. ne kadar çok küfür ediyorsanız o derece dolmuşsunuz demektir. ancak deşarj olmak için tek yönteme bağlı kalmanın, sağlıklı bir davranış olmadığını kabul edersek, sürekli küfür etmenin iyi bir şey olmadığı sonucuna da ulaşabiliriz. ha bir de, insanların "dolma eşiklerindeki farklılıklar" var ki o bambaşka bir konu tabii.
monster degree
Özellikle öfkeniz yeri göğü inletecek seviyelerde seyretmeye başladığında hayat kurtaran, orgazmik etkiler gösteren eylem.

Hayatını küfürle idame ettiren biri değilim ama yine özellikle küfür etmemem gereken ortamlarda kendimi kapana kısılmış hissediyorum.

Monster degree kapana kısılmış hissediyor.
Beğen - Yorum yap - Paylaş
kaptonur
Küfür etmek bir sanattır...

''Bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz.. Lan bu kadar orospu çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz?''

"çatlak yüreğimle türkülü yollara
düştüm ki o kadar olur
seke seke ben geldim
sike sike gidiyorum…"

Can yücel.

Gel de anlat bu kadar orospu çocuğunu küfürsüz!
diko
türk futbolunun kanayan yarası. normal hayatında hiç küfür etmeyen koca koca adamlar tribünde olsun sahada olsun birbirlerine ana avrat düz gidebiliyorlar. çok yanlış. toplum olarak ne derdimiz var ki birbirimize küfür ediyoruz değil mi.
sizin iki yüzlü riyakarliginizi sikeyim ben. orospu çocukları.
keskin nisanci
sigmund freud demiş ki:

''Kavga etmek yerine küfür etmeyi seçen ilk insan uygarlığın kurucusuydu''

evet belki tartışma esnasında söyleyecek söz bulamayıp acizlikten küfre sarılanlar var ama bunları baz alarak küfredenleri aşağılamak bana doğru gelmiyor. biz sokakta büyüdük, sokakta argo da var küfür de. isteseniz de istemeseniz de küfürle haşır neşir oluyorsunuz ki çoğu zaman edilen küfürler, küfür etmek için kullanılmıyor. bazen de sadece siniri stresi atmak için küfür etmek gerekiyor.
mars yolcusu
Cinsiyet gözetmeksizin; hiçbir insanın ağzına yakışmayandır.

Erkek-kadın acil durumlarda; yalnızca 'şerefsiz' (isteğe göre r'ler çoğaltılabilir) sözcüğü kullanılmalıdır.
Bu küfür de sayılmaz en nihayetinde, bir iltifat.
sonuçta kimin ne olduğunu söylüyoruz.

codeboss
Tanrı'nın varlığı ve birliği gibi dinin temellerinden sayılan inançları inkâr etme manasında olan küfür, dilimizde sövmek, hakaret anlamında da kullanılıyor.