kunduz modu

monster degree
Girilerimizi çaktırmadan, sinsi sinsi yazmamıza yarayan, böylece sol tarafı tekelimize almadan diğer yazarları rahatsız etmemizi engelleyen, yine de inadına sözlüğe aktarmak istediklerimizi aktarmamızı sağlayan mod. Âdeta minik, ponçik bir kunduz gibi.

Bu modu aktif hâle getirebilmek için sağ üst köşedeki profil görselimizin altında açılan menüden 'kunduz moduna geç' seçeneğini seçiyoruz. Bu saatten sonra, yine aynı yerden 'kunduz modundan çık' seçeneğini seçene kadar yazdıklarımız sol frame'de ve ana sayfada görünmüyor.

Ayrıca kunduz modunda yazıp yazmadığınızı anlamak için, kunduz modunda olduğumuz sürece giri penceresinin üst kısmında aşağıdaki gibi bir uyarı görebileceğiz. (Umuyoruz uyarıdaki yazım hataları da bir an önce düzeltilecek ki göz sağlığımız emin ellerde olsun.) Böylece ne yaptığımızın her daim farkında olabileceğiz. Farkındalık önemli. Aynı zamanda bu uyarının 'kunduz modundan çıkmak için tıklayınız' yazan yerine tıklayarak da kunduz modundan çıkabiliriz, bu da bir seçenek.


zenginsozluk.com/foto

Haydin güle güle kullanın sevgili kunduzlarım!
codeboss
kunduz modunda yazdıklarınızı biri keşfeder ve başlığa entry eklerse kunduz modunda açılan başlık artık normal başlığa dönüşür.
hunyadi
çıkamadığım moddur.

öte yandan gayet güzel uygulama. sözlük içeriğine katkı yaparken teknik şeylerle sol frame'i etkilemek veya tamamıyla değiştirmek istemeyenler için uygun. sevdim.