melih gökçek

icgqhs
şu sıralar istifa dedikoduları ile başı dertte olan belediye başkanı. söylentiye göre, recep tayyip erdoğan istifasını istemiş kendisi reddetmiş ve gerekirse partiden ihraç edin, bağımsız devam ederim gibi bir göz dağı sunmuş.
sonrasında cuma günü için söz alınmış olan siyasetçi.
parsel parsel vermekle ünlüdür ankara'yı.
monster degree
Eğer olur da istifaya zorlanırsa mutlaka etkisiz hâle getirilmesi gereken başkan.

Bunu neye mi dayanarak söylüyorum? Kendisinin fevri tavırları ve ucunun nereye gittiğini önemsemediği aşikâr olan açıklamaları malumumuz, bunu en net şekilde kendi resmi Twitter hesabında görebiliyoruz. Hem partisinin geçmişi hakkında bu kadar bilgiye sahipken hem de görevden alınması hâlinde bunları ortalığa dökebilecek mizaçtayken partisinin bu riski alabileceğini sanmıyorum.

Zamanın ne getireceğini izleyip göreceğiz.
sos
kadir topbaş'ın gidişi pek sancılı olmamıştı ama melih gökçek bir şeyleri diretiyor sanki... diretmek için de bazı dayanaklara sahip olmak gerekir. acaba nasıl dayanakları var?
icgqhs
Hep aklıma eski dostu, dava arkadaşı olan bülent arınç'ın profiline aylardır sabitlediği bu video gelir.
Evet bülent evet...
rainbow
Türkiye'de kendisi kadar aktif sosyal medya (Twitter) kullananın olmadığını düşündüğüm siyasetçi.
Tanım: Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı.
bonnie
hakkında son bir iki haftadır her dakika bir haber girilen 1994 yılından beri ankara büyükşehir belediye başkanlığını yürüten şahıs.

hakkında girilen haberler, odasını topladı, odasını topluyor, vedalaşıyor vb. kadir topbaş bir günde görevinden ayrıldı. adam inat çıktı rıza baba. neden ki?

az önce gelen haberlerde de chp ve mhp li meclis üyeleri "seçimle gelen seçimle gitmeli" diyerek kendisine destek olduklarını belirtmiş.
diko
seversiniz sevmezsiniz ama bence saygıyı hakeden bir politikacı. kolay değil envai çeşit insanla aşık atmak 25 sene başa guresmek. vallahi helal olsun. günahım kadar sevmem. bu ülkeden bir i melih gökçek geçti derim.
siz hepiniz ben tek
Salı günü istifa etmesi beklenen eski millet vekili ve 1994 yılından bu yana Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olan kişi.
Gazetecilik yüksekokulu nu okumuştur. Babası adalet partisi eski gaziantep il başkanı idi.
Beyaz tv oğlunundur.
quares
Özlettin kendini gel be büyük başkan.
Sen gel yeter ki fışkiyeler yaparız en baştan,
Dinazor heykelini kaldıranın eli kalkmasın taştan,
Özlettin kendini gel be büyük başkan.
turuncu gemi
ankara gibi muhteşem bir kenti zavallı bir beton ormanı etmiş kişidir. en ince mafya tekniklerinin ilmini yutmuş kişidir. bugün kendi yoldaşları tarafından zavallılaştırılmıştır.
artık görüyoruz ki bu şahıs biz muhalifler kadar kendi yol arkadaşlarından da nefret biriktirmiş. bir gün bizim insafımıza kalsaydı kendisi için hayırlı olurdu. bağımsız mahkemelerde hukuki şartlarda yargılanırdı. fakat günümüz egemenleri bu nefret ettikleri şahsın başına daha komplike işler açacak gibime gelmektedir.
turuncu gemi
herhangi bir hdp li belediye başkanının hiç bir silahlı örgüte 1 kuruş para yardımı yaptığına dair 20 yıldır hiç bir delil bulunamamıştır. fakat bu herif ankara'yı parsel parsel birilerine vermiştir. iyi oldukları günlerde daha nice malum partiye mensup belediye başkanı da aynı şeyi yapmıştır. onlar sadece başbakan yardımcısı tarafından ifşaa edilmemiştir.

tanım: 15 temmuz gecesi bir gecekondu'ya sığınıp titreyen, daha bir çok hesabının mahşere kalmayacağı siyasetçidir.