monster degree

onnik
sözlüğün sahiplerinden herhalde.
ellerini arkadan bağlamış muhtar gibi dolanıyor sabahtan beri sözlükte.

ayrıca kalemi çok güzel. demin gösterdi.
goddess
kendini çok sevdirendir, hem beni aydınlatıyor -bknz vermenin incelikleri- hem de sözlükteki argo başlık ihtiyacını gidermede ortağız eheheheehhe.
yeni nesil
düzeltmenlik ruhuna işlemiş olmalı ki, düzeltmeden önce mesaj atıp uyaran nadide kişilik.
tatlı tatlı uyarılar yapar mesajlarla, olmadı düzeltir.
hep online bu arada.

zengin sözlük iş ağı mı kursak? şaka şaka. iyi ki var.
sos
harika bir yazar. girilerinde güzel ifadeler kullanıyor ve o kadar klişelerden arındırılmış yazıyor ki benim için sağlam bir köşe yazarı statüsünde.
rebirth
ne kadar süpersonik bir insan olduğunu yazmak için bana bilgisayarımı açtıran yazar.
ayrıca bu giride tamamen türkçe karakter kullanmam, muhtemelen kendisinin gözlerini yaşartacaktır.
seviliyorsun dünürüm.
ontolojik sancilarimin merhemi
Kendisinden de, etrylerinde de hoşlanmadığım bir yazar. Bir moderatör olarak kunduz modunu kullanması gerekliliğini es geçmesi, zoolojiye olan zaafına veriyorum. Yeni yılda objektif bakış açısı ve görevini kişisel problemlerinin üstünde tutmasını dilerim. Profesyonel olmak şu günlerde çok zor azizim.
ihtiras limani
bir ara burada küfür ve hakaretten uzaklaştırılan bir yazarın sıkı takipçilerinden ve favorilerinden biriydi. bu kişi bir kadına iftira ve küfürden şutlanınca, durumdan haberdar olduğu halde onun geride kalmış girilerini favlamaya devam ediyordu. böyle de insaniyetli, temiz kalpli biridir. kahkahalarının altında hep bir nefret bir öfke görür gibi oluyorum. modluk olarak icgqhs dışında gerisinden bir fayda göremedim zaten burada.
0 /