nagehan alçı

keskin nisanci
şu kadına yazar deyip yazılarını okuyanları anlamıyorum. şey var mesela, birçok kişinin kendine yakın bulduğu yazarlar var, benim de hem kendi dünya görüşümden hem de benimle aynı dünya görüşünü paylaşmasa da objektifliğine inandığım ve okuduğum yazarlar var. kimisi yazarların kişiliğini beğenir, kimisi kalemini beğenir, kimisi olaylara yaklaşımını beğenir vs. ama ben nagehan alçı'yı hiçbir kategoriye koyamıyorum. kocası gibi bu da hiçbir yaraya derman değil ama memleketin ekmeğini bolca yediler.
kaptonur
105 gün ceza aldıktan sonra mahkemeler Erdoğan'a da ceza vermeli diyen kocası saksocu kendisinin de sermaye yapılması gereken yazarımsı. Kuyruğu sıkışınca bülbüle bağlamış ellam. (kadınlardan özür dilerim)
kozmos
şu saniye ak parti iktidarı son bulsa, gemiyi terk edecek yüzlerce isimden biri. en basitinden ''biz diyorduk zaten'' ler havada uçuşur.
çok yazık lan. hiçbir insan arkasından böyle bir imaj bırakmamalı çocuklarına..
avni
İnsanları taraftarı oldukları partiyle, takımla, şahsi fikirleri, dünya görüşleri, yaşam tarzları, inançları ile eleştirmek tarzım değil. Keza insanları menfi yönde eleştirmekten de elimden geldiğince uzak dururum. Ancak bir insan başka bir insanın neyi yapıp yapmayaçağı konusunda kendini bir şey zannederek ahkâm kesmesi sabrımı taşırdı.
Demiş ki Hazret;
"Ekrem imamaoğlu fb-gs derbisine gitmesin infiale neden olur"
Neden bu kadar alçalabiliyor insanlar insan hayret ediyor gerçekten. Elbette ekrem İmamoğlu kendisini dikkate almayacak ihtimalen cevap vermeye bile tenezzül etmeden derbiye giderek cevabını vermiş olacak.

Tanım : Başkalarının ne yapması, nasıl davranması gerektiği vs. konularda kendini uzman zannedip yazılar yazarak zavallılaşanlar kervanından yandaş medyada köşe kapmış biri.