ne iş yaptığı belli olmayan ünlüler

bir istanbul trajedisi
benim için bu listenin başında Şeyma Subaşı var. eğer acun Ilıcalı'nın karısı olmak ve koca parası yemek bir meslek değilse cidden ne iş yapıyor çok merak ediyorum. Acun olmazsa ünü devam eder mi onu da merak ediyorum. takipteyim, bekleyip göreceğiz.
mislilac
Kerimcan durmaz. Kendisinin eşcinsel olmak dışında ne gibi bir meziyeti var çözemedim henüz. Cinsel tercihi farklı diye niye ünlü yapılır bir insan?
sos
günümüzde kendilerinden bolca vardır. ülkemizde sabah erken kalkan ünlü oluyor. kendilerine magazin ünlüsü deniyor. aslında onlar da "ne iş yaptığı belli olmayan ünlüler" kategorisinde olduklarını çok iyi bilseler de "boşver ya bir şekilde ünlüyüm işte" diyerek instagram'a story atmaya devam ediyorlar. herkesi ünlü yapmak için can atan halkımız veya avantadan ünlüler olduğu sürece daha çok ne iş yaptığı belli olmayan ünlü olur piyasada.

düşünüyorum acaba başka ülkelerde de ünlü olmak bu kadar kolay ve ucuz mu?
azrailin regl donemi
ses getirecek birkaç video çekerek ya da ünlü birinin yakını olarak kolaylıkla gençlerin gözünde ülke gündemine oturarak ünlü vasfı taşıyan vasıfsız takımıdır.

bu amına koduklarım.. ah çok affedersiniz, bu ünlü vasfı taşıyanlar sadece eşcinsellikleriyle, sistemin kabul ettiği güzellik normlarına uygun olmalarıyla ya da paraya sahip oldukları için ne boka yaradığı belli olmayan medya başta olmak üzere vasıfsız halkımız tarafından şişirilmekte.

kerimcan durmaz kim lan! birkaç salakça video çek; ablan star bebeğim' gibi salak bir cümle kur.. ertesi yıl da beynini yolda düşürmüş gençlerin gittiği sikko barlarda sahne al. ulan bu adam sahne alıyor da ne iş yapıyor orada? dj desen o yetenek yok. şarkı söyleyecek desen kim bilir ne saçmalar..

akabinde fazıl say gibi emektar bir sanat! adamı da ülkeden kovulur..

Türkiye'de görev alan her medya çalışanının bir bir amına koyayım arkadaşlar çok affedersiniz.

para nerede, geçici ama halkın zeka seviyesine uygun saçma salak bir karakteri nasıl bulurum? gibi şeyler peşinde koşacağınıza, bu ülkeye yararlı olacak, yeni nesile katkı sağlayacak potansiyeli yüksek insanları ön plana çıkarsanıza it oğlu itler!

bu işler bile hükümetler tarafından denetlenmeli iken gel gör ki ülkenin kültürel durumunu hiçe sayan bir hükümet var. çünkü ancak bu şekilde halkı manipüle edebiliyorlar.

70lerde 80lerde böyle şeyler var mıydı? zeki müren, barış manço, cem karaca, Şenay, edip Akbayram ve adını sayamadığım sanatı ünü ile eşdeğer birçok klas insan vardı..
şimdilerde yok mu?
şimdi de var.. haluk levent var.. bu ülkede eşi benzeri bulunamayacak bir sese sahip olan sertap erener var.. erkek vokal örneği olarak da kıraç var.. ve vasıfsız ünlüler sayesinde adını unuttuğumuz onlarca insan var..

her zaman vardı.. şimdi de var.. ama halkın beyni yıkanmalı.. aptallaştırılmalı ki her kafadan bir ses çıksın ve sosyolojide belirgin olmayan ama derinlerde ruhumuzu kanatan bir kaos ortamı oluşsun.. işte tam da bu esnada beyni komidinde unutulmuş halk "alışkanlıklarını sorgulamadan" son 17 yılda sözde icraat yapmış hükümeti yine ve yine iktidar yapsın.

ah güzel ülkemin kendini bilmez saf insanı.. başını kaldırsan da birazcık sorgulasan ne kaybedersin ki..