necmi kadıoğlu şok görüntüleri

yeni nesil
esenyurt belediye başkanı necmi kadıoğlunun bir takım şok görüntüleri. seks mi desem, sevişme mi desem, makam odasında tecavüz mü desem bilemedim inanın.

fiorabella
yakışıksız bir görüntü. makama saygıyı insanlar çok farklı anlıyor. hasbel kader bir makam sahibi olmuşsun bari grup fantezini evinde falan yapsaydın. kızlar da hayatlarından memnun görünüyor. "alan razı veren razı arada gezen benekli tazı" misali bize sadece benekli tazılık düşüyor.
tiksinç.
sipraleks
modası geçen bir durumdur. tüm televizyonlardan canlı yayınlasan yine de olumsuz bir etkisi olmaz. görüntülerdeki herkes de baya mutlu.
siz hepiniz ben tek
Bu belediye başkanlarının neden istifa ettirildiğini anlatan görüntü.

Mesela adama bu görüntülerle şantaj yapıp istediğini yaptırabilirsin. He kasetçilerin kim olduğunu zaten biliyoruz.
feminen
yazmayayım dedim, ama dayanamadım!

arkadaşım, adamın makam odasında özeli ifşa edilmiş, bundan daha sıkıntılı bir durum olabilir mi? artık, lüks markaların mağazalarında giyim kabinlerinin içinde kamera olmadığının garantisini kim verebilir size? bir tek ben mi soyunuyorum da endişe duyuyorum? bu videonun çekilmesi ayrı sorun, eğer ki doğru ise şantaj unsuru olarak kullanılması çok ayrı sorun!

oda onun odası, onun iş alanı! ister seks yapar, ister hayvan besler, kime ne? evli mi bilmiyorum ama, bu konuda hesap vermesi gereken ve özür dilemesi gereken tek kişi, hayatına dahilse eşi/sevgilisidir! sanki hiç kütüphanede ya da ofiste seks yapmak istememiş gibi konuşuyorsunuz ya, ben üzülüyorum gençliğinize!