neslican tay

hak yeme hell yeah
Bana umut vermiş, nasıl güçlü olunacağını göstermiş güzel kadın. Hoş hayatımın hiçbir döneminde senin kadar güçlü olamayacağım biliyorum...

Işıklar içinde uyu güzel insan.
kombiwankenobi
Şu an soğuk algınlığına bağlı boğaz şişliği, burun akması ve kulak ağrısına ben dayanamazken o güçlü kadın üç kere o lanet hastalığı yendi. Kim ne ders çıkardı bilmiyorum ama ben kendimden utandım ve artık hayatımda onun umudu kadar pozitif olacağım. Işığın bol olsun güçlü kadın.
turuncu gemi
sosyal medya cahili bir insan olduğumdan dolayı kim olduğunu vefatından sonra öğrendiğim kişidir. gördüğüm kadarıyla gencecik güzel bir insanımıza benziyor. ve ölmenin mutlaka yasaklanması gerektiği bir yaşya vefat etmiş. ışıklar içinde uyusun.

fakat bu insanımızın vefatı üzerinden bir şeyleri hatırlatmam gerekiyor. bütün ortadoğu ülkelerindeki toplam kanserli hasta sayısından çok bizim ülkemizde kanser vakalarına rastalnıyor. neden kimse niye böyle aq diyerek sosyal medyayı sallamadı bugüne kadar anlamak zor. insanlar kitlesel halde bu su yüzünden kanserden ölüyor diyen bilim insanı 16 yılla yargılanıyor yine kimsenin sikinde değil.

hepimiz bu durumda potansiyel rahmetliğiz. bir çoğumuz her an gencecik yaşımızda neslican'ın yanını boylayacağız. acılar içinde ölmeye bile yabancılaşmışız. bunu tersine çevirmek için hiç bir şey yapmıyoruz.

hal böyleyken bu insanımıza yapılan bir çok baş sağlığı bana iki yüzlülük gibi gelmekte. ateş düştüğü yeri yaktı. bir şeyler yapalım ki bizi de yakmasın.

esdemirei
Hayatındaki kanser mücadelesinde de ve öldükten sonrasında da içi kararmış orospu çocuğu bazı insanlarımızın bel altı esprilerine maruz kalmış, ben de ise yaydığı enerjiyle karamsar yapımda iyi yönde etki bırakmış gencecik kanser hastası bir kadındı. Önceki cümlede bahsettiğim kişller bu kadının yaşadığı acının bin mislini yaşasın demekten başka bir şey diyemiyorum.