nihat hatipoğlu

multefit
#bihathatiplerkapatılsın kampanyası düzenlenmesi gereken kendisini dindar olarak tanıtıp insanların 30 gün boyunca dinleyip sorular sorduğu kişidir. keşke soruları bu adama sormak yerine kuran okusalar veya ilmihallere başvursalar çünkü bu ülkede dini kullanarak para kazanan insanların çoğu bizi yanıltmadan yalancı çıkıyorlar. en yakın örneği mustafa ceceli oluyor.
https://www.youtube.com/watch?v=uAIY72G2gXg
helalboi
cehaletten beslenen adam.

Bu onun suçu değil zira kendisine sorulan sorular o kadar aptalca ki hani hiç mi açıp okumadınız birşeyler diye soruyorum kendime sonra evet okumuyorlar tabi diyerek kendi kendime cevap veriyorum. Beni böyle düşüncelere sürüklüyor kendisi
bir istanbul trajedisi
hayatımıza televizyonla girmiş ilahiyatçı. ben bazen çok üzülüyorum bu adama ya, cidden. sen o kadar oku, didin, çabala profesör ol adam gelsin sana 'sakız çiğnemek orucu bozar mı' diye sorsun. üniversitede öğrencisi sorsa ciddiye alıp cevap vermez ama kameralar önünde sorulunca cevap vermek zorunda kalıyor adamcağız. yazık lan.
asi genc
Kaşesi en pahalı tv hocalarından. İftar ve sahur programları için 80 bin tl aldığı iddia ediliyormuş. Bende o kadar matematik yok. Ramazanda kaç para ediyor hesaplayamıyorum.
klm
Parayla beslenen din tüccarı.

Bir gün arayıp bu adamı şu soruyla göt edecem. Hz. Ebubekir mekkenin en zengin tüccarıydı. Hz. Muhammed'e inandıktan sonra bütün malını mülkünü dağıtıp islamiyet için hz. Muhammed'in izinden gitti. Adam parayı bırakıp inandığı insanla birlikte dinimizi yaydı meteliksiz bir şekilde. Peki siz 1 ay orda oturup salak saçma soruları yanıtlayıp 600 bin tl para alıp insanlara aza Kanaat getirmeyen çoğu bulamaz, şükredin, sabredin, fazla mal haram vs vs tarzı öğütleri vermeniz inandığınız din ile çelişmiyor mu diye.

Dinin en büyük düşmanı paradır ama insanlar farkında değil. Neden diyecek olursanız insanlar kendilerine tanrı süsü veriyor ee haliyle toplumun gözünde para kimdeyse söz sahibi ve tanrı rolünde olan o kişidir.
frante
Saat 02:00'da Sultanahmet'e binlerce kişi toplayan Adam.

Şu an İstanbul dışından gelenlere el kaldirtiyor. Rahat yarısı elini kaldırdı. O kısım Biraz sallama gibi. Ya böyle bi şey olabilir mi?

17 haziran, Saat 15:47, Samsun.

-Abi napiyorsun bu akşam
+yav iftardan sonra sultanahmete gideyim diyorum
-AA Nihat hocaya mı? Ben de gelebilir miyim?
+valla kardeşim bi şekilde sıkışıp gideriz. Mehmetler de geliyor.

Bu ne lan böyle?
inspector of humanity
Milletin goygoy amaçlı gittiği programın başını çeken şahıstır. Sorulan sorular bu memleketin geleceği hakkında fikir yürütülmesine zemin sağlamaz. Oraya giderken insanların (büyük kısmının) iki güleriz havasında olduğuna eminim hatta birkaç kez şahit de oldum hatta ve hatta aynı sebeple ben bile gitmeyi düşündüm.
keskin nisanci
yanlış hatırlamıyorsam geçen sene atv'ten ramazan özel programı için günlük 30 bin lira aldığı söylenmişti. bu sene mevla kaç olur kim bilir. yani adam açık ara dini sohbetlerin en aranan yüzü ve yine sakız orucu bozar mı gibi sorularla cebini dolduracak. yani elbette ki kur'an-ı kerim'i okumaktan aciz toplumun din konusunda bilgilendirilmesini isterim ama bunun bir rant kapısına dönmesi bana doğru gelmiyor.