nothing can be explained

hak yeme hell yeah
Bu dünya'ya ait olmadığına emin olduğum bleach soundtracki. Bence animeyi bu müzik için yapmışlar..

Hani en vurucu şarkıda bile bir umut kırıntısı vardır bunda yoktur.

Bazen balkonumdan dünyayı izlerken yaşadığım pes etmişliğin, bu kadar yeter fişi çekip gidelim diyecek raddedeki boş vermişliğin, bir şeylerin yönünü asla değiştiremeyeceğimi anladığım andaki vazgeçmişliğimin falan melodiye dönüştürülmüş hali...

Bir gün intihar edecek olursam ya da birileri beni öldürmeden önce son isteğimi soracak olursa istediğim tek şey kesinlikle bunu dinlemek olur.
esdemirei
Bleach anime dizisinde ilk olarak 30 Haziran 2007 tarihinde yayınlanan bölüm 39'da İchigo Kurosaki ile Zangetsu'dan meydana getirdiği taklit İchigo ile Zangetsu'yu hak etmek üzerine çıkan kapışma sonrası çalan bir dizi müziğinin adı. Her ne kadar taklit İchigo desek de bu müzik çalarken Zangetsu'ya “bir gün bu güç benim olacaktır” demiştir. Bulutlara doğru bakan Zangetsu “İchigo, yağmurdan nefret ederim. Yağmur bu dünyaya da yağıyor. Kalbin karmaşa içindeyken bu gökyüzü bulutlanıyor. Üzgün olduğunda yağmur şüphesiz çok dehşet yağıyor. Anlayabiliyor musun... bu kasvetli dünyada şakır şakır yağan yağmurunun dehşetini? Yalnız şu yağmuru durdurmak için sana gücümü ödünç veririm. Eğer bana güvenirsen bu dünyaya yağmurun yağmasına izin vermeyeceğim. Ichigo, bana güven. Bir başına savaşmıyorsun.” demiştir. Bu müziğin Zangetsu'nun o iç dünyada karşılaştığı dehşetten ne kadar korku duyduğunu güzel yansıtmış ve izleyiciler de bu yansımadan etkilenmiştir.