oğuzhan uğur

gunese vurgun kardanadam
başlığı açılmamış olması çok şaşırtıcı. zekasına hayranım. şarkılarına da öyle. üstüne birde youtube da önce budabi tv kanalında şimdilerdeyse babala tv kanalında inanılmaz eğlenceli programlara imza atmakta.. normal hayatında sıkı dost ya da en kötü ihtimalle iş yerinde de iş arkadaşı olmayı çok isterdim kendisiyle. komik adam vesselam. sıkı takipçisiyim.
bir istanbul trajedisi
şimdilerde onedio.com'da pinç programını yapmaktadır. ünlü konuklar alıyor ve onlarla 5 dakika vakit geçirip gönderiyor.eski anılarını anlatmakla birlikte gündemin nabzını tutuyor tabi ki. sanırım patlaması sigara ile ilgili anısıyla oldu.
7. dakikada başlıyor efenim buyrun.
hunyadi
Geleceğin şovmeni -veya zorlarsa daha iyi bir şey- olabilir. Bütün youtube kanallarında var, bütün internet topluluklarından tanınmış insanları davet ediyor, konuşuyor, konuştukça daha fazla insana kendini tanıtıyor. Stolk'tan bile teklif almış dedikodulara göre.

Kendisi için en iyisi, kalbinden geçen olsun diliyorum. Benim için mevzular yeter gerisi insanları eğlendirir eğlendirmez pek de ilgi alanım değil.
icgqhs
ziyadesiyle zeki olması ilgimi çekti ve içerikleri doğaçlama olması izlenebilirliğini arttırıyor. cem yılmaz mı bu adam mı deseler direkt olarak bu adamı seçerim emin olun.
ayrıca her parmağında marifet olan kişilerden.
pasaj
izlemekten keyif aldığım insan. birkaç kişinin tavsiyesiyle izledim ve gayet de beğendim. ayrıca bana ve birçok kesime hitap eden konulara ve anlatış tarzına sahip.