online listesi

davy jones
Şu an yapım aşamasında olduğunu düşündüğüm listedir. Önceden tüm yazarları görebiliyorduk, şimdi arkadaşları ve bazı yazarları görebiliyoruz.
icgqhs
arkadaş olarak eklediğiniz kişileri üstte, diğer online yazarları altta göreceğiniz şekilde ayarlandı.
altta olan kısım her yenilenmede değişmektedir.

kimse yalnızlık hissine kapılmasın herkes burada.
yapılan tüm güncellemeler duyurulacaktır, tamamı bittikten sonra.
frante
tek liste halinde tüm online yazarları göstermemesi çok hoş.

yenileyip yenileyip "acaba bu sefer kimlerle aynı gruba düşcem lan" diye eğleniyorum. kaç yaşındayım? bilemiyorum.
masal
tek liste halinde tüm online yazarları göstermemesi çok kötü.

sözlükte online kaç kişi var kritik entryleri salayım mı diye hesaplamak için yenileye basarak kağıt kalem not alıyorum. tam bir sayıya erişemedim. kaç yaşındayım? bilemiyorum.
blackandwhitememories
ayrıca bekar olanların da belli olmasını istiyorum ya da evlileri ayıralım. Bakın bunlar çevrimiçi ama evli yazarlar diyelim, ona göre özel mesajlarımızı yönlendirelim. sonra çok kaos oluyor.
monster degree
Butonunun yeni yeri 'çıkış' butonunun hemen üstü olan liste.

Özellikle dolma parmaklı biriyseniz bu listeye mobilde bakarken sözlükten yanlışlıkla çıkış yapmamak için cambazlığa soyunmak zorundasınız.

Benim parmaklarım ileri derecede zarifler ve kalem gibiler neyse ki. İhi.
blackandwhitememories
'online arkadaşlar' olarak görünen listedir. Bi dk ya neden online diyoruz ki? Çevrimiçi desek daha hoş olmaz mı? Gündelik hayatımda da buna özen gösteriyorum ama şimdi sanki böyle görünce aşırı normalmiş gibi geldi ama hayır değil. Hazır düzeltilmesi gerekirken 'Çevrimiçi Liste' olarak ya da 'şu an aramızda olanlar' gibi daha bizden bir şekilde değiştirsek nasıl olur? Alternatif fikirlere de her zaman açığım.
azrailin regl donemi
tv kanallarının muhabirleri biriyle kürtaj ederken arkadan kameraya öyle trene bakan beyaz tepeli kız kuşu misali ekrana bakan tipler gibi bu online durumdaki yazarlar.

içerisi şampiyonlar ligi ama tek bir gol bile yok.

ebeme sövseniz böyle bozulmam. ama ibne derseniz çok alınabilirim.
esdemirei
yaklaşık yarım saat kadar önce 10'a yakın yazarı çevrim içi görmemi sağlayan bir sözlük özelliği. bu kadar faal kişi görülmesine rağmen yazan bir ya da iki kişi vardır. sözlükte yazmamak için ya günlük limit aşıldığı ve yazarların da bu limitten gözü korkup okurken yazmaya mecali kalmaması gerekiyor ya da yazarlarımız net bir şekilde tembel. kuru kuru tembellik de bir noktadan sonra emeği dokunup da bu emeği boşa çıkartan kimi yazarların gözünde aşırı batmaktadır.