pazar günü erkenden uyanmak

blackandwhitememories
horozların ötüşüyle uyanmadığınız sürece çok mühim bir mesele değildir. hem öylece yapılacak bir sürü aktiviteyle gününüzü keyiflendirebilirsiniz. sıradan bir şekilde başlayıp duş, kahvaltı gibi biraz kitap okuyup radyo dinleyip kafanızı rahatlattıktan sonra sahil yürüyüşü, sinema ya da tiyatro ve akşam üzeri bi mini konser keyfiyle birlikte gününüzü sonlandırabilirsiniz. basit gibi görünen ama çoğumuzun yapmadığı eylemler olduğunu da belirteyim. ayrıca burada sevgili olsa yapılacaklar çok daha hoş olabilir de neyse. :d
singur
İnsanların hafta içi sabah erken uyanmaktan şikayetçi olup rahatça uyuyup dinlenebileği pazar günü erken kalkmasına anlam vermek zor. O rahatlığı bünyede hisset, kalmak zorunda olmadan rahat rahat yayıla yayıla uyu dinlen işte. Pazar gününü avm lerde kalabalığın içinde gürültülü, sinir stres içinde geçirmek çok mantıklı değil. Avm veya alışveriş için en uygun vakit hafta içi akşam saatleri. Pazar gününü uzak bir yere plan yapıldıysa da cumartesi geceden gitmek en güzeli.
singur
Gece geç yatmama rağmen, pencereden sızan güneşli havanın yüzüme vurmasıyla uyandım. Yazdan kalma bir gün. Cepte unutulan para gibi, umulmadık ama bi işe de yaramıyor. Bugün ne yapsam!
monster degree
Eğer 13.00 erken sayılıyorsa ben de suçluyum!

Zorunluluktan ya da istenmeyen etkenlerden dolayı gerçekleşen lanettir.

Bir haftadır ağır hastalığımı fırsat bilip uyudum allah uyudum. Bu tatlı tatlı yemelerin acı acı çıkarmalarından deli gibi korkuyorum.
john overmars
Yaşamımda düzenli istikrarlı olan tek şey uyku.onu da daha bozmam.pazar cumartesi fark etmez.uykum geldiği an uyurum.ve bu saat 1i geçmez pek.sabah da 7 8 saat uyku sonrası en geç 8 9 gibi uyanırım.iyi oluyor.en azından rayında düzeyli ve düzenli bir uykum var diyorum.vücudun biyolojik saatiyle oynamamak lazım.zamanında çok farklı saat dlimlerinde uyudum dönem dönem.bütün hayat kalitesini etkileyen bir şey.