penis

kozmos
Buradan kendisine açık mektup;

sevgili penis kardeşim.

23 yıldır hastalıkta sağlıkta benimleydin.. balta girmemiş ormanlarda da benimleydin, kızgın ve pürüzsüz bir kumsalda da birlikteydik.

seninle büyüdüm, sen de benim sayemde büyüdün. eheh.

ancak özellikle bir konu var ki sana söylemem gereken, çok uzun bir süredir çokca kafamı kurcalıyor..

sana en ihtiyaç duyduğum anlarda neden ölü balık rolü yapıyorsun kardeşim? sönük balon misali boynunu büküp yatıyorsun, buna mukabil en gereksiz anlarda mesela otobüste başına buyruk hareket ediyorsun?
Ben senin buyruğun altında yaşamak zorunda mıyım? Ne zaman “sahip çiş” dedin de lavaboya götürmedim seni? Ne zaman “abi hava almam lazım” dedin de duşa sokmadım gecenin kör saatinde?
Azıcık vefa ya.
biraz empati kardeşim, lütfen.
kozmos
karşılaşmış olduğum kadınların en az %90.56'sının özleminden eridiği, takındığı maske/ler sebebince kendine itiraf edemediği iç senaryonun başrolü.
mars yolcusu
İçinde barındırdığı sıvısında, yaşamın asıl amacı olan var olmayı taşıyan, cinsiyetlere ayrılmış milyon tane mucizeye ev sahipliği yapan, birleştiğinde onu da çoğaltabilen.

Küçük, bembeyaz, pembe bebekler yapmaya yarayan Erkek üreme organı.
avni
sözcüğün aslı latinceden. evrimi ya da etimolojisi de en az sahipleri kadar enteresan hatta absürd bile denilebilir. ancak benim asıl meramım o değil. hayır yani türkçesi varken yabancı kökenli bir sözcüğü bu kadar niye benimsiyorsak. sözüm ona maksat kibarlaşmaksa aynı şeyi ifade etmiyor mu.
"yarak" ya da "sik" deyince çok mu kaba oluyor da "yarak afedersin" demek zorunda hissediyor bazıları kendilerini. yarmak fiilinden türemiş üstelik. köken olarak aslen kuyruk anlamına gelen bu da nedir allesen. "çük" de demeyin bence o da küçük sopa anlamından evrilmiş. dediğim gibi ağzımızı doldura doldura yarak diyelim. korkmayın bir şey olmaz. çok olsa bi "aaa" çekerler. penis deyince aynı "aaaa" yı çekmiyorlarsa çekemiyorlarsa o da onların ayıbı.
john overmars
Gereksiz fazlalıktır seks hayatınız yoksa çocuk sahibi olmayı da düşünmüyorsanız ara ara kendini hatırlatan bir yük.alkol sigara zamanla isteği azaltıyor zaten.kestirip atılası nerdeyse.