recep tayyip erdoğan

pestenkerani
Hazreti azimmüşşan, halife-i raşidin, ihsan-i münevver, beşeri Furkan, âdem-i âli, camiatul bâni, evvelin Vahid, bağ-i Firdevs, ekâbirler ekâbiri, reis-i cumhur-u ibn devlet-i Osmaniyye ferdi.

Tarih kitaplarında kibir diye bir madde yoktur, Binaenaleyh, tarih maddeler ve kavramlar seyrine meftuh değildir. Bu kerih olur tarih kitabeleri için. Eğer, şayet ola idi: yürüyeni olurdu. Yürüyen kibirler, müstekbir naralar ve hiddetler.

Ve fakat, cumhurdan bir aciz olarak, hakkım teslim edilmeli ki; güzel yaladım.

putintin
"Şunu tüm dünya bilmelidir, Suriye'nin kuzeyinde, sınırlarımızda bir terör devleti kurulmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Bunlara destek verenler de bu gerçeği görecekler. Fırat Kalkanı'nda Cerablus, Rai, Dabık, El Bab'ta nasıl 2 bin kilometrekarelik alanda Mehmetçik elinden geleni Özgür Suriye Ordusu'yla yaptıysa, bundan sonraki süreçte de aynı şeyi yapacaktır. Asla taviz yok. Bunu bizzat kendilerine de söyledim. Zira Türkiye bir çadır devleti değildir, bunu herkes bilmelidir. Bir taraftan NATO'da beraber olacağız, öbür tarafta terör örgütleriyle beraber hareket edeceğiz, bu nasıl iştir? O zaman bu NATO'nun yeniden gözden geçirilmesi lazım. NATO'daki iş birliğine, NATO'daki kurallara, atılan bu adımların hepsi aykırıdır."

Terör örgütü ypg'ye yapılan yardımlardan dolayı NATO'yu gözden çıkarmış görünüyor...
belgarion
ÖNEMLİ BİR LİDERDİR. TÜRK SİYASETİNDE BİR MİHENG TAŞIDIR. YAPMIŞ OLDUĞU SIRADIŞI SİYASET İLE TÜRK SİYASETİ ARTIK ASLA ESKİSİ GİBİ OLMAYACAKTIR.
keskin nisanci
her halükarda yaptıklarının sonucuna katlanacak kişi.

yani tabi tayyip erdoğan'a destek olup olmamak, yanında olup olmamak herkesin kendi tercihidir ve insanların tercihlerini sorgulamak haddimize düşmez ama bir konudan muzdaripiz. akp cenahına karşı yapılan her şeyi vatana ve millete karşı yapıldığını savunmak doğru bir davranış değil. 50 miyon euro rüşvet alan kişiye dava açılması neden vatana karşı komplo olsun ya da adı sanı duyulmamış küçücük adalarda açılan şirketlere 15 milyon dolara şirket satanların ceremesini neden vatan çeksin?

ben kendimi bildim bileli milliyetçiyim, türk'ün türk'ten başka dostu yoktur lafını çok duydum ama bunlar kadar bütün dünya bize karşı diyeni görmedim. işin kötü tarafı insanlara da bunu empoze ediyorlar.
icgqhs
Bugün elazığ iline gelmesi bekleniyor. Bazen keşke her ay gelse diyorum, Hatta hiç gitmese.
Belediye böyle çalışınca kendimi değersiz hissediyorum o ayrı.
Ben gelirken ya da yaşarken neden hiçbir şey yapmadınız?
R.t.e geliyor diye neredeyse millete takım elbise dağıtıp italya beyefendileri gibi gezirecekler sokaklarda.
One minute! ingiltere miydi o?
Beyefendi olan yani.
Aman efendim, beyoğlu beyefendisi varken kim napar italya ya da ingiltere.

ihtiras limani
geçenlerde rüyamda gördüm kendisini. laptopu ağırlaşmış, ayrıca 1x5 usb çoğaltıcısı da çalışmıyormuş. bir hallet şunu yaa dedi. tabii syn cumhurbaşknm dedim. denetim masası-programlar-program kaldır dan yandex in baş belası eklentileri falan vardı kaldırdım, çalışmakta olan programlardan gereksizleri durdurdum, usb driverları da güncelleyince mis gibi oldu. söylendi biraz birilerine ama mutlu oldu.