sabire meltem banko

zenginsözlük
ANKARA 2. SULH CEZA HAKİMLİĞİ'nin sabire meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 20.12.2017 tarih ve 2017/9824 D. İş) Birliğimize tebliğ edilmiş olup, 5651 sayılı Kanun'un 9. maddesi çerçevesinde mahkeme hükmünde belirtilen içeriğe erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
zenginsözlük

ankara 4. sulh ceza hakimliği'nin sabire meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 25.07.2018 tarih ve 2018/5227 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
gasteci velet
yazıyooooor! yazıyor...
daha önce periscope adlı programda yayında horlayıp, pırt yaptığı için utanan ve hakkında yazılan her şeyi mahkeme kararı ile sildiren sabire meltem banko'yu yazıyor.

ekşi ve zengin sözlük için başlığındaki giriler silinsin diye mahkeme kararı çıkartmıştır.
fiorabella
bağırsak hareketi sebebi ile entry sildiren avukat. hakim heyeti bu entryleri okuyor ve silinmesine karar veriyor. hakimler sizden bir ricam var. lütfen ama lütfen hayvana şiddet konusunda karşınıza gelen canilere en yüksek perdeden ceza verin. ne bilem halkta infial uyandırmak vb gibi. nasılsa burayı okuyacaksınız bari anlamlı bir olaya vesile olsun.
hem de bizim admin boş durmamış olur. ne güzel öyle tıkır tıkır entryleri siler falan.
fiorabella
bugün ekşi sözlükte entry sildiren avukat. entyler silindi anında silininden iki kat entry girildi. hayret burayı görmemiş.
bak sabire olmaz, unutulmaz en azından böyle yaparak unutturamazsın. sen sildirdikce daha çok yazılacak. ne bilem senin başlığında "sulh hukuk mahkemesinin kararıyla" ibresini okuyunca yazaım geliyor valla bak.

neyse, adaleti oyalama. insan az utanır ya. adaletin tecelli etmesi için zibilyon tane dosya hakim önüne çıkmayı bekliyor. sen keyfiine mahkeme oyalayıp, kağıt israfı yapıyorsun.