sabire meltem banko

zenginsözlük
ANKARA 2. SULH CEZA HAKİMLİĞİ'nin sabire meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 20.12.2017 tarih ve 2017/9824 D. İş) Birliğimize tebliğ edilmiş olup, 5651 sayılı Kanun'un 9. maddesi çerçevesinde mahkeme hükmünde belirtilen içeriğe erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
fiorabella
sanal platformların korkulu rüyasıdır. şaka şaka. o değil de bu ne ağır işsizliktir. sabire oturup tek tek ne yazılmış okuyor. burada yazacaklarımı da okuyacaktır. devletin mahkemesini, savcısını, hakimini, kalemini kağıdını, en önemlisi zamanını boştan işlerle meşgul etmek diğer hak arayan vatandaşların hakkını gasp etmektir. cinayeti var, tecavüzü var, gaspı var. insanlar haklarını aramak, dosyalarının ivedilikle işlem görmesi için sıra beklemek zorundalar. kanunları keyfiyetine kullanmaya devam ettikce insanların mağduriyetlerinin artmasına sebep oluyorsun.
1 yıldır mahkemlerde hak arıyorum. annemi ölüme götüren doktor için mücadele veriyorum bir kararı 8 ayda çıkarttırdım. ne bu ya? okuyorsan bence bağırsak hareketini yaptığın için utanma. o canlılarla ilgili bir mekanizma işleyişi, sen adaleti ve mahkemeleri oyaladığın için utan.
o kadar dava açıp karar çıkarttın ki bence senin için harcanan kağıtlar için yok olan ağaçların yerine tema vakfına bağışta bulun.

not: işsiz yeminle ağır işsiz. silinen yazımda da buna benzer şeyler yazmıştım. hukuki yönden sakıncalı diye sabire'nin mahkeme kararı ile silindi. bunu okuyan savcılık makamı hukuken tek bir sakınca göstersin tamam derim. hukuken değil sabire için sakıncalı ibaresi kullanılsın.
yeni nesil
ulan hem canlı yayında ossur hem horla sonrada biz yazınca sildir, canlı canlı şahit ettin bizi neyin davasını güdüyorsun sen?
avukatmış peh peh.

tanım : ossuruktan teyyare.
singur
Bu kadına neden bu kadar yükleniliyor anlamış değilim. Kendi hatasıyla da olsa özel hallerinin uluorta şaka konusu olmasına, hukuk yoluyla mani olmuş. Kadın ve çocuk hakları üzerine çalışmaları olan da biriymiş. Şu mu isteniyor? Bi kere medyaya düştü artık, çıkardığı gazı konuşmaya devam etmek istiyoruz. Gaz lan bu neyini konuşacaksın... Yazılanları arşive mi koyacaktın, bilgi eksikliği mi oluştu.
kozmos
Abes gelebilir ama Ben bu kadının iç çamaşırına üzülüyorum. Sen git koskoca sabire meltem zart, pardon bankonun iç çamaşırı ol, gelsin yüzüne osursun. Olacak iş mi?!1!1!1!22
fiorabella
burayı okuyan savcı ve hakim heyeti. adalet bekleyen onca dosya var. adalet bekleyen insanlar var. sabire'nin bağırsak hareketi için koskoca devletin mahkemelerini oyalamasına izin vermeyin. abesle iştigal bu. haksızlık bu. zaman ve kağıt israfı.
sabire her başlık için yeni karar çıkarıyor ya, hakimler ve savcılar bu entryleri okuyor ya, bari vatandaş olarak biz sorunlarımız yazalım.
tanım: biyolojik olayını mahkemelere taşıyan insan.
diko
ankara barosuna kayıtlı bir avukat. ekşi sözlükle yatıp ekşi sözlükle kalkiyor. allah yardımcısı olsun ne diyelim.
kozmos
Jilet Sabire sevdiğimiz bir ablamızdı. janti kadındı, adabı giyinmeyi çok iyi bilirdi. mesela ben bilmem.
çok osururdu, ben osurmam.
periscopda uyuyakalırdı, ben kalmam.
fiorabella
geçenlerde ekşi sözlükte entry sildiren hanım ablamızdır. şimdi, ben bu başlığa niye yazdım? neden yazdım? izaha gerek yok gördünüz yazdım. yazmamış da olabilirim. yazmışsam yazmışımdır, yazmamışsam yazmamışımdır (kemal sunal'ın efsane film repliğinden uyarlamadır)
ekşi sözlükte sildirdi bizim başımız kel mi? bizde de sildirsin. maksat atraksiyon olsun.
fiorabella
ay bizim burayı görmemiş dediğim , işi gücü entry sildirmek olan avukat. dalılım ama ( gülen gözler filminde şener şen'in repliği)
o değilde bizi görmedi, başlığı sildirmedi. olsundu.
icgqhs
Daha önce iki kez bizi mahkemeye veren insan kişisi.
Canlı yayın esnasında horlayıp, gaz çıkarmasını insanlar unutabilirdi fakat bu kadın kendi reklamı için mahkemelere gidip boş yere meşgul ediyor olmayan adaleti.
Olsundu, bir sen eksiktin.