şehirler arası otobüslerdeki ikram

bonnie
tercih etmeniz gereken bir kek ve krakerin ikisinden de isterseniz eğer muavinin çirkin bakışlarına maruz kalacağınız ikramdır.

o nasıl bir ezikleme bakışıdır ya.
ruzgara karsi iseyen adam
Eğer muavin tanıdık ise, bıkkınlık yaratabilecek olan ikramdır.
Yıllar önce izmir'den, istanbul'a otobüsle gece seyahati yapıyordum. Muavin ile bir şekilde aramızda hoş bir sohbet başladı ve uzun bir süre muhabbet ettik.
Neyse, ilerleyen saatlerde uykum geldi ve koltuğumda inzivaya çekildim. Bir ara üzerime bir şey düştü ve uykumdan irkilerek uyandım. Karanlıkta dikkatlice bakınca kucağımda duran top keki farkettim. Sabaha kadar bir kaç kez daha irkilerek uyandığımda yine kucağımda top kekler olduğunu gördüm. Muavin arkadaş, diğer yolcular istemesinler diye koridorda gidip gelirken üzerime devamlı çaktırmadan kek atıyordu ve sabah uyandığımda, üzerimde epey bir top kek birikmişti.
enjoythequiet
keki bisküvisi önemli değil de en sevmediğim şey sallama çay ikramıdır. şansa arada bir demleme çay ikramına rastladığımda, gözümün dönüp de bir bardaktan fazla istediğim çoktur. çünkü çay sevgisi bunu gerektirir.
odile
Sıra kendilerine gelene kadar mini kıpırtılar yaratır insanlarda. Ardından çöpler toplanana dek içeceği bitirme telaşı. Takarım kulaklığı kaparım gözümü valla. Sevmiyorum.