seks

mavera
gerekli değildir, bu tamamen insanların hayvani yönüne bir kılıf olmuştur her zaman. insanoğlu üreme ve şehvet içgüdüsü ile hareket ettiği ve her davranışını bir sebebe bağladığı için ortaya çıkmıştır bu kavram.
birbirimizi kandırmayalım şimdi.
ihtiras limani
kelimenin kökeni fransızca, etimolojisi latinceye uzanıyor. cinsel birleşme anlamında kullanılması fransızca, ingilizce ve türkçe için de 1900 lü yılların ilk yarısına tekabül ediyor. bundan önce cinsiyet anlamında kullanılıyor.

türkçede net karşılığı yok. cinsel birleşme, aşk yapma, bunların başka karşılıkları var yabancı dillerde. yeni yüzyılın kavramı yani, tüketim toplumu, haz toplumu, hedonizm.. ne cinsel birleşme gibi mekanik, ne aşk yapmak gibi hislerden tenlere uzanan bir anlamı var. hem mekanik, o an sadece o düşünülüyor, hem bireyselci, seksi olmak ve seksi olanı elde etmek için uğraşan bunun için kendini sürekli yeniden düzenleyen ve en çok bunun için kendini yetiştiren insanı oluşturuyor. hem hafif, hem ağır ve ham. diğer kavramlar fantazileri, renkli hayalleri, kısa ve uzun dönemli planları kapsamıyor o kadar da. seks hem bir eğlence, hem en temel ihtiyaç olarak zihinimize her yerden pompalanıyor, ve en büyük değerlerden biri seksi olmak artık.

kafamızın içinde ne kadar dönere dönsün, metalaşmamak ve metalaştırmamak için, gün içinde canımız sıkıldığında, mutsuz olduğumuzda mutluluk hapı gibi atmak istesek de bunu özel insanlara ayırmak istiyoruz, çünkü biliyoruz ki seks sadece seks değildir.

sipraleks
sözlükte en son benim değindiğim konu. çok da talep görmemesi şaşırtıyor. herkes fularını takıp elinde viskisiyle bilgi deposu modunda. hafta sonu bari bir şeyler yazın başlığa.
codeboss
Ölüler zannedermiş diriler hergün helva yiyor,
Bekarlar zannedermiş evliler hergün seks yapıyor.

Evliyseniz hergün seks felan yok bekar arkadaşlar boşuna öyle sanıp evlenmeyin, hergün seks yapacaksanız en az 4 sevgili edinin ve yakalanmadan ayrı ayrı idare edebilme yetisi kazanın.