seri eksi oy vermek

keskin nisanci
sözlükteki her kullanıcının oy (artı, eksi, fav) verme hakkı vardır ve herkes bu hakkı kullanmakta özgürdür. yalnız seri eksi oy vermek yasak. seri eksi oy verdiği anlaşılan kullanıcıların oylama hakkı bir süre ellerinden alınacaktır. seri eksi oy verme yüzünden oylama hakkını kaybeden kullanıcı, cezası bittikten sonra tekrar seri eksi oy verme eylemini gerçekleştirirse oylama hakkı zaman belirtilmeksizin elinden alınacaktır.

bilginin öne çıkarılmaya çalışıldığı bir yerde bu tür şeylerin yaşanacağını düşünmüyoruz ama kuralları bilme açısından açıklamak da fayda var.
davy jones
İşsizlik.

Genel olarak eksi oy kullanan biri değilim beğenmediğim entrylere oy vermiyorum. Ama bu toplu eksileme mevzusu her sözlüğün sıkıntısı. Bir cezası olup olmadığını bilmiyorum. Fakat şöyle bir şey olabilir. Mesela eksi kotası olur, atıyorum 10 eksi. 10 eksiden sonra ertesi gün kota tekrar yenilenir. Böyle bir sistem, seri eksi oy verme işsizliğinin önüne geçer bence.
bonnie
aynı kişiye 5 ve üzeri eksi oy vermektir.
fakir olursun bilmem ne diyerek yapmadığımdır. yapmak istediğim olsa bile zaten yapmam. kişi neyse odur. eksilesen ne olacak düzeltecek mi kendini sanki.ergen davranışları nasıl düzeltebilirsin ki seri eksileyerek.
ulduz
Ceza dahilinde.
Beni seri eksileyen arkadaşlardan ufak bir ricam var.
Ceza almanızı istemiyorum fakat kimin eksilediğini de öğrenmek istiyorum. Bu sebepten siz ben eksiledim demeyince ben de yönetime soruyorum kim diye. Eh söyleyince iş benden çıkmış oluyor tabi.
Siz en iyisi eksiledikten sonra bana mesaj atın ben eksiledim diye. Hem ben meraktan çıkayım hem siz ceza almamış olun.
bence muazzam fikir.
siz hepiniz ben tek
Çok az kullandığım oy verme şekli. Seri bir şekilde eksi oy hiç vermedim.

Hatta beni eksileyenlere dahi eksi oy vermiyorum. Gerçi onlara oyda vermiyorum.
Parmaklarıma yazık.
Ulduz arkadaşımıza + oyu ben verdiğime göre - yi kim verdiyse çıksın. :)
emekli yoda
ilginç bir tatmin şekli. en az seri artı oy vermek kadar saçma bir eylem!

sözlük kullanım amacının çok dışında bir durum. yazılanı değil de yazarı oylayan hırslı birey hareketi!

seri eksi/artı oy veren kimse bence ifşa edilmeli. amacı, sebebi öğrenilmeli. gerekirse tedavisi için yardım edilmeli!
monster degree
Tüm moderasyon ekibinin takibi dahilindedir zira bunun can sıkıcı bir durum olduğu ortada.

Günlük rutin kontrollerde seri eksi oy verdiği tespit edilen bir yazar, seri eksilenen yazarın şikayetine gerek duyulmaksızın fakir statüsüne düşürülür.
ontolojik sancilarimin merhemi
Beni seviyor demiş miydim? Manyak mısın yavrum sen? Hepi topu 3-4 kişi bir kaç gündür aktif yazıyoruz, ne yapayım yazmayayım mı? Eksilediği giriler de sinizm, solipsizm, hamlet falan. Derdim ne hedonist arkadaşım Düş yakamdan.
indolentexistence
cimriligim olmasa neler verirdim de ben sevgimi motivasyon araclari ile tam ifade edemiyorum. er meydaninda mertce dovusun.

tanim: eksi motivasyon uzmani. keyifcidir. gidiklamaktan hoslanir.