şeytan'a uydum diyen 62 yaşındaki tacizci

esdemirei

zenginsozluk.com/foto
21 Haziran 2019 tarihinde saat 15:00 civarında Konya'nın Meram ilçesine bağlı Şükran Mahallesi'ndeki camide öğle namazını kılmak için kadınlar bölümüne geçen 20 yaşındaki üniversite öğrencisi K.Y.'nin yanına gelen 62 yaşındaki M.O.'nun gelmesi, M.O.'nun “Benim ellerimi çok alim öptü, sen de öp” demesi, kızın kabul etmemesi üzerine cep telefonu numarasını istemesi, numarasını vermemesi üzerine de kızın sırtını okşaması, zorla yanaklarından öpmeye çalışması ve sarılması üzerine K.Y.'nin camiyi terk edip polis merkezinde şikâyette bulunması üzerine kimliği ortaya çıkan kişi. K.Y. polis merkezinde “Namaz kılmak için caminin kadınlar bölümüne geçtim. Namazdan sonra Kur'an-ı Kerim okumaya başladım. Bu sırada yanıma tanımadığı yaşlı biri geldi. Elini öpmemi istedi. Ben reddedince cep telefonu numaramı istedi. Onu da vermeyince sırtımı elleyerek, yanaklarımdan öptü. Daha sonra benim de kendisini öpmemi istedi. Bunu geri çevirince beni kucaklayarak sarıldı” ifadesini vermiş. İfade sonrasında gözaltına alınan M.O. ise “Şeytan'a uydum” ifadesini vermiş.
hanc deil yolcu
allah korumuş dediğim vaka. daha kötü şeylerle de sonuçlanabilirdi.
yüzsüz şeytana uydum demiş birde. hiç küçümseme kendini bence. şeytan sana uymuştur.
şimdi söyleyin namaza hazırlanan kadın neresini açmış olabilir? eminim suç kadındadır. hiçbirşey yapmadıysa bile göz kapaklarını açıp bakmıştır. bu da tahrik sebebidir.
benim anlamadığım amcanın yüzü neden kapalı? eminim bir ceza almadan serbest bırakılacaktır. enazından rezil olurdu. biz tanımayız ama sokağındaki komşusu bile tanır.
geçmiş olur inşallah kıza.