sokak köpeğini vahşice katleden müezzin

fiorabella
gebermisini dilediğim insan atığıdır. canilik ruhuna işlemiştir. yavruları olan sokak köpeğini vahşice öldürmüştür. kanlı elleriyle çıkıp ezan okuyan bu caninin benim vergimle parasının ödenmesini istemiyorum.
behey kıro, döl israfı. allah, " hayvanlar benim sessiz kullarımdır" diye buyurmuştur. kuşu öldü diye çocuğun evine gidip başsağlığı dileyen bir peygamberin ümmetisin piçin evladı seni.
memelerinde sütü ile o köpeğe kıydın ya. dilerim allah seni ondan beşbin beter yapar.
adı. ferhat duman
kocaeli ili, körfez ilçesinde bir camide sözüm ona müezzin.


olayın duyurulduğu facebook hesabı

edit: olay emniyete yansımıştır. ama çocuklarımı korkutuyor diye savunma yapmıştır cani. olayın yeraldığı hesap. kıhayko derneğinin kocaeli teemsilcisinin hesabıdır.

lütfen o kimsesiz memeleri süt dolu köpek için diyanete şikayet edin.

Diyanet İşleri Başkanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 295 70 00
alo diyanet hattı: 190
körfez müftüğü: (0262) 527 07 40

sipraleks
olaya farklı bir yerden geldiğim durum. sosyal medyanın boku çıktı, aliyim senin fotoğrafını, şerefsiz kediye tecavüz etti diyeyim, kalabalık gruplarda paylaşayım, hayatın boyunca üstünde bir leke. bu adam suçludur değildir, ona kanun karar verecektir. sosyal medyada inanılmaz bilgi kirliliği var. geçen gün de suriyeliler yaptı diye video paylaşıldı ve olayın ürdün'de çekildiği ortaya çıktı. herşeye atlamayın derim.
azrailin regl donemi
ya yeter be kardeşim vallahi yeter. son dönemde ne çok gündeme geldi bu canlılara zarar verme çılgınlığı ya! eğer son dönemde çoğaldıysa bu tür sapıklıklar ciddi bir sorun var ülkede. ama konuyla ilgilenen kişiler son dönemde bu işe yoğunlaştıysa ve hep vardıysa bu derece yoğun şekilde işte o zaman daha vahim bir durumdayız demektir. görmezden gelsek olmuyor, insanlıktan çıkıyoruz. yoğunlaşsak daha kötü elimizden bir şey gelmiyor ve olduğumuz yerde deliriyoruz, böyle amına koduğumun bebelerinin hemen yanına varıp boğazına sarılamıyoruz!

tüm canlıların doğasında var avlanmak. otobur hayvanları ve bitkileri avlar ve yersin. bu doğamız gereği normal ama fazlasına ve o varlığın canına haksız yere kıymadığın sürece. yani olay sadece türümüzün uzak akrabası olan hayvanlar değil bitkiler de buna dahil. ama biz insanlar hepobur hayvanlar olmak dışında düşünebilme becerisine sahip medeniyetler kurmuş canlılarız. hayatı idrak edebiliyoruz. buna rağmen halen bunun farkındalığına ulaşamamış insanlar var. materyaller konusunda zirveye gelmiş olabiliriz ama sosyal ve ruhsal anlamda zirveye ulaşamadık. bak salağa anlatır gibi... bize yapılmasını istemediğimiz şeyleri başkasına yapmamamız gerektiğini, kolumuzu kestiğimizde acıyorsa karşımızdakinin de aynı acıyı yaşayacağını bir türlü öğrenemedik. renklerimiz ne olursa olsun derimizin altında aslında aynı rengin olduğunu anlayamıyoruz!!! savaşların ve insan canına kıymanın aslında kendi bacağımıza sıkmak kadar saçma olduğunu bir türlü kavrayamadık! adına dünya dediğimiz evimizin hepimize ait olduğunu bir türlü öğrenemiyoruz bir türlü ah ulan bir türlü be amına koyayım!

adalet!sizlik yine yaptı yapacağını. bu adamı serbest bıraktı. ben peşini bırakmayacağım. hemen şimdi buna göz yuman diyanet adı altında şerefsizlik yapan mekanı arayacağım. yarın akşama kadar da rahatsız ederim. işinden edene kadar!!

elbette bu hepimizin suçu. bizim suçumuz. başta da benim. neden diye soracak olursanız bunu sonra açıklayacağım..

lütfen hepiniz o ilçenin müftülüğünü yarın akşama kadar rahatsız edin. yoksa sizden de hesap sorarım.
fiorabella
ilçe müftülüğünün telefonları "sus" yutmuş cevap vermiyorlar. olay savcılığa intikal etti. diyanet "eleman kadrolu değil. müezzin izindeyken ezan okuyan vatandaş" dedi. bu konuda basın açıklaması yapmışlar. yetkili ile telefonda görüştüm. bu kadar bütçeye sahipsizni neden vatandaşa ezan okutuyorsunuz ile başladım. bana din bilgisi vermeye başlayınca hadisle, ayetle susturdum. sadece kendileri biliyor ya. adamın günahı imiş. ba ba ba biz allah islah etsin demeliymişiz. işlediği günahı allah afedermiş biz sefil kulların yargılama hakkı yokmuş. zaten bayramdan beri hınçlıyım, psikopata bağladım açtım ağzımı yumdum gözümü. ben de o caniyi öldürsem bana allah islah etsin demez yargı dedim. ya o masumun hakkı?

din yanlış kişilerin elinde sadece silah oluyor. bunlara verdiğim vergi haram olsun. islam dininden bir vahabi din yarattılar. allah islah etsin diyecekmişim hadi ordan. beddua edersem bana dönermiş vs vs. o masumlar katledilirken allah islah etsin diyeceğiz. beddua etmeyeceğiz. bize döner. yapanı bulmaz. çelişkiye bakın.
azrailin regl donemi
ahahahahahahahahahahaa oçlar!!!

demin bir yazarın entryi artılamasıyla aklıma geldi ve aradım. dedim hayırdır lan? hemen savunmaya geçti gerizekalı "o sade vatandaş, müezzin değil" diye. he amk oldu! ben de gideyim lisede öğretmenim diye öğrencilere eğitim vereyim bir öğretmenin yerine mümkün mü lan böyle bir şey? polis zaten müdahale etti blaa blaa konuşmaya başlayınca hassiktir çektim! herkesin polisi kendisi amk artık bu ülkede. gerekirse siz gidip cezasını vereceksiniz! hemen şefime aktarayım felan çekti göt. tabi buna da izin vermedim.


o kadar çok kişi aramış ki baya korkmuş yavşak. arkadaşlar siz de arayın saldırın. bu gidişle akşama içine doğru sıçar telefondaki lavuk. iyi oldu amk.