sos

mia
hoş gelmiş olan yeni yazar dostumuz! bu arada ranch değilse aramıza almıyoruz, haberi olsun!

tamam, vurmayın! kalemi güçlü ve daim olsun! gidiyorum! ah, uh!
leonidass
Acil durum çağrısına denir.

3 bölümden oluşur ve şu şekildedir.

Hızlıbir şekilde: Dıt dıt dıt
Aralıklı: dıt dıt
Hızlıbir şekilde: dıt dıt dıt

Yeni bir yazarmış ayrıca.
Hoşgelmiş.
sos
ne ataerkillikle ne de feminizm ile işi olmuş yazardır. bugün bayan başlığına yazdığım giride hem ataerkil yapıya hem de feminizme gönderme var. bunu anlayamayan veya anlamak istemeyenin algı mekanizması kapanmıştır, bir başka tabirle idrak yolları enfeksiyonuna yakalanmıştır ve bu durumda o kişiyle tartışacak bir şey de yoktur.

her türlü konuya onu tartışmaya açık olan biriyim. tartışma yapılır yanlış düşünüyorsam kabul etmeyi, çok haksızsam susmayı da bilen biriyim. fakat... bu tartışma veya gönderme argo tabir kullanarak olmaz. o zaman tartışma olmaktan çıkar. bir konuyu tartışmayı bile istemiyorsa hiçbir şey yazmasın zaten o kişi. istersen yazarı engellersin. çünkü diğer yol trollüğe veya bir başka tabirle klavye delikanlılığına çıkar.
kozmos
bayan başlığındaki girdimi kendine mal edip, girdimi kendisine bir tür tepki göstermek maksadıyla yazdığımı düşünüp, fazlasıyla yersiz/gereksiz bir sebeple ve taşkın bir üslupla efelenmiş yazar. argümanlarını sağlam bir temele oturtmadan giriştiği iş, ''lafının altında kalmadım'' intibağı yaratmaya çalışmak suretiyle tabiri caizse sağa sola patır patır sıçmaktan öte değil. fakat tabii, söz konusu yazar bu vesile ile buradan bir tür mağduriyet de devşirmiyor değil. tebrik ederim, zekice;
https://i.pinimg.com/originals/a6/74/a4/a674a4d2f597ca6a441590c79cd5a1ab.gif

çoğu zaman bu tür bir girişme için, girişmede, mevzu bahis olay karşısında, olay örgüsü içerisinde herhangi bir yere oturmayan kışkırtıcı birkaç kelime, ilk kez duyulabilecek bazı deyiş veya benzetme seçimleri görülür.
elbette ki herkes, -bu tür bir eylem tekelinde söylüyorum- böyle bir harekete meyledip yaralanmış olduğuna dair ciddi şüphelere gark ettiren gururunu çeşitli yollarla onarmak maksadıyla çirkinleşme boyutunu pek de önemsemeyerek çeşitli yollara girebilir. ancak, bu girişme, kendinden en azından eser miktarda emin olmayı gerektirir.
yoksa geceleyin herkes kendini yüz üstü yatağa atıp ağlayabilir.
icgqhs
Hep aynı oyunu aklıma getiren nick.
Kendisi youtube konusunda bilgili ve yardımcı olmayı seven birisi.
Zengin sözlük icin proje yapmaktan asla kaçınmayan biri.
Hep var olsun.
bonnie
vefakar ve fedakardır ki bu iki sözcük bu yazar hakkında her şeyi açıklayabilir.

kaç kişiydik o zaman bak kaç kişi kaldık? güzel insandır.
bonnie
oy kullanırken saçımdan, üstüm başımdan damlalar birleşip de sel olup da oy pusulalarına akar da sonra da mühür her bir yerlere de bulanır da şeklindeki düşüncelerimi anlayamamış yazar.

zati ne zamandır kendisine bir şarkıcık olsun bir türkücük olsun hediye etmek istiyordum. işte fırsat dedim.

gecenin nemi düşmesin gözlerine.