sözlük yazarlarını sinir eden şeyler

number eleven
Dolmuş kalabalık olduğunda kapının önünde ayakta gidenlerin, inen insanlara yol vermek için aşağı inmemeleri. Aşağı inip, daha sonra tekrar geri binmeye üşenecek olmalılar ki, hafif sağa sola hamle yapıp güya açtıkları boşluktan yol veriyorlar inen kişiye. Bazıları da koridor tarafında ayakta gidiyor ve onlardan da bazı öküzler var ki, aynı şekilde sağa sola hamle yapıp yine açtıkları ufak boşluktan yol vermeye çalışıyorlar. Neredeyse koltukta oturan adama kerkiniyorlar anasını satayım. Ulan az ilerle ve in aşağı yol ver, inen adamdan sonra tekrar bin işte adam gibi. Bir gün bu tiplerden birinin ayağına bastım kaza süsü verip bilerek. Gık deseydi biliyordum vereceğim cevabı ama yok, demedi. Ortalık öküz kaynıyor.
diko
iserken bitti bitecek diye sifonu çekiyorum. her seferinde de bitmiyor. bir daha çekmek zorunda kalıyorum. ona çok sıkılıyor canim.
warmhole
kaba insanlar. cidden nezaket o kadar zor bir şey değil. fakat bazı insanlar kaba saba olmayı samimiyet zannedip nezaket gösteren insanları yapmacık olmakla suçlayabiliyor. garip bir durum. ayrıca tartışma kültüründen uzak,sunduğun argüman dışında her şeye yorum yapıp laf kalabalığı ve yükses sesle konuşarak haklı olduğunu düşünen insanlar da çok sinirimi bozuyor.
odile
Sorularımın yanıtsız bırakılması beni sinir eder. Cevap vermek istemiyorum demek de bir yanıttır. Fakat yanıtsızlık. Yo yo bu beni sinir etmez bu beni çileden çıkarır.
fiorabella
cak cak sakız çiğneyenlerdir sözlük. adabınla çiğnemez, salyaları birikmiş ağızlarından cak cak sesiyle tükürüklü balonlar yaparlar. yeminle şirretliği ele alıp ağızlarını yırtasım geliyor. ne sinir bozucu bir durum. hele bir de erkek versiyonları var ki cinayet sebebi.