tahincioğlu all star 2018

olacak o kadar
yine anlamsız bir asya-avrupa kadrosu ve bireysel yarışmalardaki garip isimlerle tad vermeyecek gibi duran organizasyon. geçen sezon ki arda turan saçmalığı zaten son 10 yıllık iş bilmezliklere bedeldir.

Örneğin, Moustapha Fall gibi 2.10'luk bir adamın yetenek yarışmasında ne işi var ya da bu sezon sadece 3 kez 3'lük atışı denemiş sertç şanlı'nın 3'lük yarışmasına almanın alameti nedir? komiklik falansa fikir sahibini mağaraya davet ediyorum.

kadrolar ise her zamanki gibi aman şu takımdan da alalım aman şunun gönlü kalmasın, ayrıca bu oyuncu yıldız oyuncu burada vakit kaybedip adamı üzmeyelim tarzında olmuş. mesela obradoviç en iyi koç değil de kim ama tabi adamı organizasyona dahil edemiyorlar.

AVRUPA KARMASI İLK 5: Errick McCollum (Anadolu Efes), Scottie Wilbekin (Darüşşafaka), DJ Strawberry (Beşiktaş Sompo Japan), Derrick Brown (Anadolu Efes), Sertaç Şanlı (Beşiktaş Sompo Japan)
Koç: David Blatt (Darüşşafaka)

ANADOLU KARMASI İLK 5: Barış Ermiş (Tofaş), Brad Wanamaker (Fenerbahçe Doğuş), Luigi Datome (Fenerbahçe Doğuş), Samuel Mejia (Tofaş) Gasper Vidmar (Banvit)
Koç: Josep Maria Berrocal (Eskişehir Basket)

Leaseplan Yetenek Yarışması; Erkin Şenel (Banvit), Ege Arar (Galatasaray Odeabank), Yiğit Arslan (TOFAŞ), Moustapha Fall (Sakarya Büyükşehir Belediyespor), Egemen Güven (Pınar Karşıyaka) ve Can Uğur Öğüt'ün (Gaziantep Basketbol)

ING Bank 3 Sayı Yarışması; Scott Wood (Pınar Karşıyaka), William Baron (Eskişehir Basket), Melih Mahmutoğlu (Fenerbahçe Doğuş), Brady Heslip (Trabzonspor), Ryan Toolson (İstanbul Büyükşehir Belediyespor) ve Sertaç Şanlı'nın (Beşiktaş Sompo Japan) yarışacağı kaydedildi.

Tahincioğlu Smaç Yarışması; Adonis Thomas (Banvit), Richard Solomon (Muratbey Uşak), Howard Sant-Roos (Darüşşafaka), Josh Adams (Beşiktaş Sompo Japan), Erkan Yılmaz (Yeşilgiresun Belediyespor) ve Onuralp Bitim'in (Anadolu Efes)

yayıncı: ntvspor
tarih: 21 ocak, 14:00 / sinan erdem spor salonu
bu başlıktaki tüm entryleri gör