telegram

death is the bitch
whatsapp'tan farkı olmayan uygulama esasen. tek iyi tarafı whatsapp'ta sağa sola online gözükmek yerine burada kafa rahat bir şekilde sabaha kadar "diğer" flörtlerle muhabbet edebilmeniz. ben kullandığım süreçte sadece bildirim alma sorunu yaşadım. performans açısından gayet iyi. whatsapp gibi laçka değil, konuşmak için kullanıyorsun en azından. öyle bir sadeliği var.
bir istanbul trajedisi
İranlıların WhatsApp programı diyebilirim. Yangın olarak bunu kullanıyorlar. WhatsApp'tan farklı olarak henüz görüntülü konuşma gelmedi ve daha çok sticker kullanılıyor yani no smiley yes sticker. Bir de WhatsApp kadar kalabalık değil tabi. Sanki gizli saklı işler yapmak için kullanılıyormuş gibi.
bouii
whatsaap' tan daha başarılı ayrıca gereksiz kimseyi dahil etmek zorunda kalmadığınız için alkışı hak eden anlık mesajlaşma programıdır. tek eksiği bana sormadan rehberimden birkaç kişiye bildirim yollaması ki kendisine bu konuda çok kırgınım. dosya, fotoğraf, ses vs yollamak bana daha hızlı geldi. akıl edene minnetlerimi iletiyorum.
hanc deil yolcu
sadece tek kişi için açtığım ve yıllar geçse de sadece tek kişiye açık olan whatsapptan daha kaliteli bir uygulama. görüntülü konuşma özelliği eksik sadece. şimdilerde sadece uygulama olarak kenarda bekletiyor olsam da yurtdışı için aktif kullandığım süreçte çok memnundum.