the walking dead

zengin sozlugun fakir yazari
Gleen, Darly ve Maggie için sabrediyordum ama bir yerden sonra onlar bile kurtaramadı. ilk 3 sezonu gerçekten çok iyi olan sonraları yavaş yavaş garipleşmeye başlayan, bir türlü kurtulamadıkları hapishane bölümleriyle de kendinden tamamen soğutan dizi. Gerçekten efsane olabilecekken zombileri dekor olarak kullanmayı seçip, insan ilişkilerini incelemeyi seçince çok seyirci kaybetti. ( en azından korsan seyirciyi kaybetti, tv seyircisini kaybetse bu kadar sürmezdi. en son yedinci veya sekizinci sezondu yanılmıyorsam).
the doctor
the walking dead, frank darabont tarafından geliştirilen bir amerikan televizyon dizisidir. hikâyesi, robert kirkman, tony moore ve charlie adlard 'ın aynı adlı çizgi romanına dayanmaktadır. çizgi roman da televizyon dizisi de halen devam etmektedir.

dizi, dünyada anlaşılamayan bir şekilde ortaya çıkan zombi salgını sonucu hayatta kalmaya çalışan rick grimes ve arkadaşlarının başından geçen hadiseleri anlatmaktadır.

6.sezonu baya eleştirilse de 7.sezondan baya umutluyum.
indim derelerine
Rick reyiz ve yancılarının sığındıkları her koloniyi ziyan edip sıradaki şanssızı aramak üzere yola koyuldukları dizi.
Bunların verdiği zararı zombiler vermedi çevreye.
Nasıl bir düztabansa bunlar , bildiğin Domates biber yetişen , kadınların çoluk çocukla uğraştığı , erkeklerin nöbet tuttukları huzurlu bir köyü 15 gün içinde ziyan edebiliyorlar.
Son bölümde kaplan bile anladı da zikerim deyip daldı ortalığa.
john overmars
Delisi olduğum dünya.oyun film figür topluycam yakında.bir ay sonra 8.sezon kaldığı yerden devam edecek.wd olsun taştan olsun.ayrıca rosita maggyden daha taş bir hatun hastasıyım.
kozmos
Doğal seçilimin en sağlıklı ve sonuç odaklı işlediği bir dünyaya sahip evrendir.

Güçlüyü kızdırmak=ölüm
Güçlüyü ezmek ama kaynaklarını çalmamak=ölüm
Güçlüyle dost olmak=yaşam
Güçsüzü ezmek ve kaynaklarını çalmak=daha kaliteli yaşam
bonnie
şubat ayına kadar ara vermiş dizi. tüm sezonlarını ve bölümlerini izledim. bir grubun hem kendi içlerinde yaşadıkları hem diğer gruplarla hem de zombi mi yürüyen ölü mü aylak mı adına ne derseniz işte onlarla olan mücadelesini anlatıyor. negan mı rick mi? önümüzdeki bölümlerde devam edecek bir insan grubu mücadelesi.