tolga çevik'ten eşine duygusal mesaj

aduket
Öncelikle beni ;97 model arabam 68bin km'deyken ve evimiz kirayken seçtiğin,bana tahammül ettiğin, bana güzel bir hayat ve huzur ,yetmezmiş gibi iki de hayırlı evlat verdiğin, ikisini de ay hayatım bakıcı şart demeden, arkadaşların gezerken ,sen evinde, kucağında ,salladığın,doğururken Allah aşkına şu kadrajcı fotomuzu çeksin diye moda deliliği yapmadığın,mutlaka her hafta orada burada gözükmemiz gerekir, evde bakıcı olmalıdır demediğin ve ne olursam olayım beni ve evlatlarımızı sevdiğin için sana ayrı aşığım. Senin kıymetini bilmek bile insana haz veriyor. Birlikte nice 13 yıllara Özgiş hanım .Sene-i devriye'miz yuvamıza hayırlı olsun.

http://www.milliyet.com.tr/tolga-cevik-ten-esine-97-model-magazin-2516899/
poor
yav tolgacım az ötede sev eşini. ben de cinsiyetçi buldum ama yani bunu cinsiyetçi değil samimi olarak yazdığını düşünsek bile bunun cinsiyetçi bulunabileceğini biliyordun. eşinin rahatsız olma ihtimalini düşünecek kapasitede adamsın. kadın çıktı sözde komik, özde rezil bir açıklama yaptı senin yüzünden. birader daha net bir duruşu olan bir şey yazsan, illa bunu eşinle paylaşmak istiyorsan da paylaşsan evinde.

hayır eyvallah yazdın böyle bir şey. o zaman tepki alınca neden tepki aldık ki diye söylenmeyin. daha yazılırken tepki alacağı belli.