turk.net

codeboss
100mbps'e kadar hız, en az 150gb akn(yaz doneminde 250gb)
kendi alt yapilarinin oldugu yerlerde akn kotasi olmayan, ustune ustluk 1000dk heryöne konusma veren iss firma, fiyat mi 59.90 tl.

aylardir kullaniyorum memnunum, gecmek isteyen olursa referans kodu verebilirim.
referans kodu ile 1 ay bedava kullababiliyorsunuz.

turk.net nedir?
1996 yılında, en yeni teknolojileri ve kendi geliştirdiği yöntemleri uygulayarak, ülkemizde internet hizmeti vermek amacıyla kurulmuş, yenilikçi bir iletişim şirketidir. Bağımsız bir yeni nesil telekom operatörü olan Turknet bireylere ve kurumlara kendi geliştirdiği uygulamalarla, üstün kaliteli iletişim hizmetleri sunmaktadır. TurkNet, yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgasını kullanan yüksek kalitede, güvenilir, telefon, internete erişim, özel sanal ağ (IP MPLS, VPN), bulut, veri merkezi ve barındırma hizmetleri Türkiye'nin her bölgesinde halkımızın hizmetindedir. Yerel, ulusal ve uluslararası ağımızı genişleten, yedekli fiber optik kablo tesisi için yatırımlarımız hız kesmeden devam etmektedir. Her yıl ciddi boyutlarda büyüyen TurkNet, Türkiye'nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasındadır.
codeboss
bugün gelen maille artık akn (adil kullanım kotası, adil kullanım noktası)'yi kaldırdıklarını bildirdiler.
100mbps hız, 1000dk her yöne konuşma, taahhüt yok, akn yok, aylık sadece 60tl daha ne olsun.
peho
işlerini iyi yapmadıklarına göre sosyal mecrada haklarında atıp tutmasam olmaz.

interneti almak çok kolay; arıyorsunuz, evrakları alıp yolluyorsunuz ve tamamdır. internetiniz kullanıma hazır.

ne enteresandır ki bundan sonrasına katiyen karışmıyorlar. modemimiz kalmadı dediler, gidip modem aldık, hattı biz çekeriz dediler, üç gün sonra aradık ''yaa kuzenim söylemiş onu aslında biz yardım edemiyoruz elektrikçi çağırın'' dediler, hattı odaya kadar getirdik, kablo bulamadık kabloyu türk telekom'dan aldık, ki adamlar haklı olarak uğraşmak istemediler.

buraya kadar hallettik, şimdi elimizde kırmızı ve beyaz bir kablo vizontele filmindeki gibi sinyalin gelmesini bekliyoruz ahalice.

müşteri hizmetleri denilen servis tamamen kandırmacadan ibaret zaten. karşınıza gora'dan fırlama bir 216 vermişler, biz ne dersek diyelim nasıl oluyorsa tünelin ucu hep aynı yere çıkıyor.

uzun lafın kısası, turknet sen kimsin yaa?
codeboss
21 mayıs 2019 saat:00.07 itibariyle tüm Türkiye çapında gg olan iss firması.
Turk.net sitesi açılmıyor, müşteri hizmetlerine ulaşılmıyor. Lan yoksa yeni bir tosuncuk vakası mı yaşıyoruz.
esdemirei

zenginsozluk.com/foto
1996 yılında kurulan, kurumsal telekom pazarında bireylere ve işletmelere telefon, toplu internet, İP, MPLS, VPN, veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunan, yerli bir telekom operatörüdür. Şu an için genel müdürü Cem Çelebiler'dir.

İlk kurulduğu 1996 yılında NetOne Telekom adıyla kurumsal telekom pazarına girdi. 2002 yılında bu pazara İP, MPLS, VPN hizmeti sağlayan ilk operatör oldu. 2007 yılında fiber kablo yatırımları için alt yapı lisansını alan firma, tüm Türkiye'de geçerli alt yapı lisansını alan ilk operatörlerden biri, TurkNet Veri Akışı Erişimi üzerinden ADSL ve G.SHDSL hizmetlerini sunan ilk operatör ve tasfiye hâlindeki Sabancı Telekom'dan bu markayı satın alarak TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. unvanını aldı. 2009 yılında Türkiye'nin ilk veri merkezini kuran ve işleten SATKO Telekominikasyon'u satın alarak, Telekom Odaklı Veri Merkezi'ni de bünyesine kattı. 2010 yılının şubat ayında yeni nesil operatörler Uzak Mesafe Telefon Hizmeti yerine, şehir içi yönünün de dahil olduğu Sabit Telefon Hizmeti vermeye başladı, Yerel Ağın Paylaşıma Açılması kapsamında Türk Telekom santrallerine kendi altyapısını kurmaya başladı. 2011 yılında yeni nesil operatörler numara taşıması ve numara tahsisi yapabilmeye başladı. 2014 yılında Türkiye genelinde yeni nesil şebeke üzerinden, tamamen kendi altyapısıyla erişim ve telefon hizmetleri sunarken İstanbul'un merkezinde operatör bağımsız bir veri merkezi işletti ve bireysel abone sayısını 3 kat artırarak 140 bini geçti. 2015 yılında TurkNet Online İşlem Merkezi aktif hâle geldi. 2016 yılında Taahhütsüz Özgür İletişim tarifesi bireysel pazara sunulurken kendi cihazlarıyla santrallerde hizmet verdiği Yerel Ağın Paylaşımı abone sayısı 30 bine yaklaştı. 2017 yılında ise tüm bireysel müşterileri için Adil Kullanım Kotası kaldırıldı.

Kaynaklar:
1- TurkNet: “Kilometre Taşlarımız
rene
Geçtiğimiz yıllarda bir dönem telekom dışında telekomdan kiraladığı altyapıyı daha uyguna satmak konseptli bir çok firma türemişti. Turknet'in de böyle bir olayı vardı hala var sanırım. O yıllarda her işhanının 2.-3. katında bir "satış ofisi" açılıyordu birileri tarafından. Bu ofisler telefon numaralarını arayarak insanlara internet satmaya çalışıyordu. Bir çoğu sonradan kapandı. Çalışanlarına maaşını ödemeden kaçanlar bile oldu. Açan tipleri hatırlıyorum, köyden indim şehire haldır huldur tiplerdi. Bu adamların internet satışıyle telekomünikasyonla falan ne alakası var diye baya düşünmüştüm o zamanlar. O dönemler böyle bir kolay para sektörü mü açıldı ne olduysa artık. Kısa süre çalışmıştım bu taşeron firmalardan birisinde. Telefonla müşteriyi bağlayan kızlardan sonra kuryeler sözleşmeyi telefonda anlaşılan müşterinin evine götürüyordu. Ama kızlar o kadar çok ısrar ediyordu ki telefonda, çoğu insan baskıdan veya psikolojik olarak tam emin olmadan onay veriyordu. Kuryeler kapıya gittiğinde çoğu insan vazgeçiyordu veya biz böyle bir şey istemedik falan diyorlardı. Gerilla pazarlama stratejisi dedikleri bu işte.