twitter

mhrmah
Surekli surekli surekli olarak 'dogru ya' degidigin favorileri yuksek olan (tabi yazdigina ve begenilenine gore degisir)adamin zeki oldugunu anladigin yer.hergun yeni bir farkindalikla kisa bi paragrafla zeka ispatlama yeri.örnek:@bir insan
pestenkerani
Sınırlı sayıda karakteri, sınırsız sayıda karaktersizi var olan platform. Bazan bir twete verilen cevapları okuyorum da, okuduğuma okuyacağıma pişman oluyorum. Meramını küfretmeden anlatamayan insan yarmaları ile dolu, özlü sözlerin bok çukuru. Sınırlı sayıda karakterden Word dosyasına sığınırım.
blackandwhitememories
Yeni tasarımıyla çok fazla tepki çeken sosyal medya aracıdır.

Eski tasarıma geri dönmek isteyen çok fazla kişi var ve bu tür geri bildirimlerden dolayı 'Twitter Debubbler' bilinen tasarımına geri dönüyor. Şu an sadece Chrome için var gibi görünüyor ama alternatif sahalara da gelmesi bekleniyor ve tabii bu süreç ne kadar sürecek net bilemesek de o güne kadar kullananlar olacaktır.
chrome
monster degree
Kuşunun ismi 'Larry' olan sosyal medya platformu. Bu ismin, efsanevi nba oyuncusu Larry Bird'den geldiği söyleniyor.

Tanıştığımıza çok memnun oldum mavi Larry, umarım ölürsün.
ulduz
zengin sözlük yazarları ve #zenginsözlük hashtagı ile fethedilecek mecra.
%50 yazarı evde zor tutuyoruz. sdfg.
gelin hep beraberce gidelim.
sos
seri favcılardan nefret ettiğim yer. tweet'imi favlandığı zaman sanıyorum ki okumuş, yorumuma & düşünceme katılmış o yüzden favlamış... hesabına tıkladığım zaman fav sayısına bir bakıyorum ki 60 bin, 100 bin... yani seri favcı, okumadan favlıyor takipçi için... bir de bu trend topic'lere alakasız tweet atanlar, reklam yapanları sevmiyorum.
sos
az önce 2010 yılında açtığım hesabımı şakkadanak 25 TL'den sattığım site. yahu ne kadar güvenilir adamım. twitter hesabımı letgo'da satılığa çıkarmıştım. az önce birisi almak istiyorum dedi. adam tanımadığı bana sorgusuz sualsiz parayı şakkadanak gönderdi. tabii ben de dürüst bir insan olarak anında hesap şifresini e-postaladım.

twitter hesabı sattığıma mı? bunu letgo'dan sattığıma mı şaşırayım? bilemedim...
icgqhs
Artık neredeyse Basın açıklamalarının yapılacağı mecra, kar yağınca öğrencilerin ve velilerin kendi şehrinin üst yöneticisi olan vali hesabını deli gibi takip ettiği yer.
Yarın okul tatil değil bak Twitter'da yazmadı vali amcan hadi yat.
Eskiden okula gidip, okulun tatil olduğunu öğrenip eve dönerdik.
Yaşlandık evet!
miyesmikcih
artık bu kuşa güvenmiyorum, pop-arabesk uvertür bir şarkıcı için ayrılan twit dizisine parmak, pardon çomak soktugum hesabımı askıya almışlar, ıtiraz için bir yerlere dokunun yazısını dikkate almayıp hesabımı kapattım.
emin olun ben o saray yanaşmasından çok daha eskiydim .
zaten tükenmişlik semdromu yasıyordum, sözlüklerden kaçtım.
artık yeter diyorum.