uyuyamamak

ontolojik sancilarimin merhemi
Aşırı hüzünlü bir eylem. Bütün günü salak gibi anlamsız bakışlarla yaşayacağım. Neden ? Çünkü uykum gelmiyor. Tam 4 saat oldu, uykuya dalmak için mücadele veriyorum. Tüm gün koşturmaca içinde geçti. Feci yoruldum. Uyumayı bırak, bayılmam gerek, ama yok. Yok yok yok.. Gelmiyor. De-lir-dim!
godisnowhere
alışma sürecinde kafayı yedirten durum.

sonrasında 5 saatten fazla uyuduğunuzda dayak yemiş gibi uyanırsınız.

yıllardır 3-5 saat aralığında uyuduğum için " uyuyamamak " durumunu pek umursamıyorum artık.
ontolojik sancilarimin merhemi
Delirtir. Dışarda lodos var, yağmur var. Rüzgar başıma vurup geçiyor sanki. Migrenim tuttu tutacak. 2 saat boyunca yatağın içinde dönüp durdum. Ve Tabii ki mutfağa geldim. Bir kase antep fıstığını ufak tefek cinayetler eşliğinde götürüyorum. Nasıl çirkinim, nasıl şişman ve gözlüklüyüm anlatamam.
ontolojik sancilarimin merhemi
Flood yapma nedenidir. Yalnız şu an iki grup kılıçlarla birbirine girişti. Kelle falan uçurdular. Gırtlağa kılıç sokmak vs. Kılıçların tek bir noktası bile kan olmadı. Nano teknolojik kılıçlar üretilmiş o dönem çok ilginç.
ontolojik sancilarimin merhemi
Meydanı boş bulma nedenidir. Bir moderatör var o da uyuyor. Bu arada kadına tecavüz edilirken, kadın bebeğini ata bağladı. At, ovaları, dağları ve hatta ne alakaysa çölleri aşıp bir kulübenin önünde durdu. Sarhoş bir adam çıktı kapıya atın üzerinden bebeği alıp eliyle yokladı “ tanrı bize erkek yolladı” diyerek sevindi.
ihtiras limani
Sabah ezanı bu durumlarda sabah oldu artık boşuna debelenme anlamına gelir. Yorgunlukla bu saatten sonra belki biraz uyuya kalırsınız. Hafta içiyse o da piç olur zaten.
icgqhs
Bir hastalık olabilir. Mutlak suretle 02 sularını görmeden uyuyamayan ve sabah geç kalkıp bu gece erkenden uyuyacağım sözünü verdirtir insana ama nafile.
Eğer uyuyamadığınız süre boyunca yatakta ve dönüyorsanız tam bir işkencedir. En mantıklısı derhal yataktan çıkmaktır. Sağa sola dönmek sadece sinirleri zıplatır iyisi mi, git mutfağa bir sigara yak, sözlüğe entry gir. Hiç olmadı oy ver ;)
Bu arada allah kurtarsın bizi.
bonnie
insanı sinir eden durum. uyuyamadıkça sinir olur, sinir oldukça da uyuyamazsınız.
esnemekten ağzım ayrılacak. esnedikçe gözlerimden yaş geliyor bi de. şu an yaşadığım bu.
esnemekten uyuyamıyorum.