uzaklara gitme isteği

ruzgara karsi iseyen adam
Zaman zaman insan çekip gitmek istiyor, nereye gideceğinin, ne yapacağının bir önemi yok. Bir tepeye çıkıp, tek bir ağacın gölgesinde oturmak bile yeterli, önemli olan yaşadığın yerden uzaklaşmak, rutinden çıkıp nefes alabilmek.
kombiwankenobi
şimdi olay şöyle bir olay
insanın insana verdiği değeri bir süre sonra "ha nasıl olsa bu bana toleranslı" diye düşünmek o insanı iter. öyle bir iter ki 32t bile şaşar kalır. bir de her şeyi öyle bir görüyor ki bu insan uf nasıl görmek. en ufak detaylara öyle bir takılıyor ki bu insan aman aman.
ben böyle durumlarda uzaklaşmak isterim. eğer gün gelir de imkanım olursa bir gün yapacağım bunu. yani bunu yapacağım için mutlu da olacağım. en çok buna seviniyorum. neden en sevdiklerime bunu yaparken sevineceğim sorusuna cevabım çünkü onlar bana bunları bunları yaptı ve sadece vefam olduğu için uzaklaşmadım. ama uzaklaşacağım. en yakınmış yok en değerliymiş yok farklıymış, aynıymış falan umrumda olmayacak. çünkü çok çektim altan en yakınlarımdan en çok çektim ufak, küçük şeyler birikti ve ben hissediyorum bir gün bu stres topluluğundan bir hastalık sahibi olacağım ve öleceğim.