yaani

siz hepiniz ben tek
Türkcell tarafından kurulan, türkiye'nin ilk milli mobil yerli arama motorudur. yaani arama yaparken ilk olarak yerel içeriklere öncelik vermektedir. Turkcell müşterileri yerli arama motoru yaani uygulamasını indirip aktif bir şekilde kullandıklarında ücretsiz data kazanabilirler.
Yanii tüm operatör aboneleri tarafından kullanılabilir. Android 4.1, iOS 9 ve üzeri işletim sistemlerine sahip mobil cihaz kullanıcıları indirip kullanabilir.
pasaj
turkcell'in arama motoru. her yapılan arama tarım ve orman bakanlığı ortak çalışması neticesinde ağaç dikimine katkı sağlıyor. 100 arama için 1 ağaç dikileceği ve 1 milyon ağaçla sınırlı olduğu yönünde bir açıklamaları mevcut. anlamlı bir uygulama. google varken kimsenin kullanacağını düşünmüyorum, ancak doğaya katkıları takdir edilesi. her ne kadar bir çeşit reklam aracı olsa da düşünce iyi.
fall
Sadece yerli ve milli olma iddiası bile özgün olmadığının kanıtı olsa gerek. Bunu kullanmak yerine gidip ensar vakfına bağış yapın bence.
Ha bir de fidan hikayesi var ki sormayın binlerce yıllık ormanlar katledilirken ses çıkarmayanlar bir fidan dikilince iç huzuru bulacaksa ne mutlu onlara.