confessions

arka dortluyu dagitmayan hoca

1. nesil Yazar - Çiçeği burnunda

  1. toplam entry 50
  2. takipçi 1
  3. puan 637

20 bin sözleşmeli öğretmen ataması

arka dortluyu dagitmayan hoca
bugün açıklanan atama.bu atama 2017 puanıyla yapılacak ve göreve başlama 2018 eylül'de olacak yani 2018 kpss sınavından sonra.kontenjandaki adaletsizliği söylememe gerek bile yok.3-4 bölüm bu atamanın yarısını aldı.kardeşiniz,yakın akrabalarınız varsa 3-4 bölüm hariç gitmesine izin vermeyin.hele tarih,edebiyat,coğrafya,felsefe,biyoloji,fizik,kimya gibi öğretmenler bitmiş,tükenmiş.

feroz ahmad

arka dortluyu dagitmayan hoca
hint kökenli türk tarihçi.columbia,harvard üniversitelerinde çalıştı.ülkemizde de yeditepe üniversitesinde çalıştı.özellikle çağdaş türkiye tarihi hakkında kitaplar kaleme almıştır.bir kimlik peşinde türkiye kitabını herkese önerebilirim. çok ayrıntıya girmeden siyasi tarih anlatılmıştır ve akıcı bir üslup vardır.demokrasi sürecinde türkiye(1945-1980) kitabı için ise okuduktan sonra bilgi vereceğim.

öğretmenim

arka dortluyu dagitmayan hoca
her neslin üzerinde hakları olan kutsal insanlardır.tabi ki bu mesleği yapıp da hak etmeyen insanlar da mevcut maalesef.şu an değeri en çok düşen meslektir diyebilirim.ne atama var ne de güzel haberler.gerçi öğretmen olduktan sonra çoğunda para kaygısı oluyor maalesef.bu mesleği gerçekten hak edenlerin yapması durumunda mükemmel insanlar,mükemmel nesillerin çıkacağını söyleyebilirim.

sizlere; tarihi,edebiyatı,türkçeyi,matematiği bu kutsal insanlar sevdirmedi mi?

tez yazmak

arka dortluyu dagitmayan hoca
uğraşırsanız,ortaya güzel bir çalışmanın ortaya çıkacağı aşikardır.ben de son sene küfürler ederek yazmıştım ama şimdi iyi ki yapmışım diyorum.bana güzel bilgiler kattı.tabiki uğraşmak,kaynakça yazmak zor bir durum bir de hocanın okumayacağı bilinmelidir.
0 /