confessions

azrailin regl donemi

1. nesil Jurnalci - Çok da fifi

  1. toplam entry 1027
  2. takipçi 31
  3. puan 15711

zengin sözlük

azrailin regl donemi
son düzlük.

ilkokul 6. sınıfta koşu müsabakalarına katılmıştım. 1 turdu yarış. son düzlüğe gelince tribünden biri hakaret ederek seslenmişti. yan sınıftan kıl bir çocuktu kendisi. sövdü bildiğiniz. iplemedim ve devam ettim. kaçıncı bitirdiğimi boş verin..

yanisi dostlar sanılmasın birilerine kızdığımdan gidiyorum. elimizden geldiğince bir grup insan uğraştık durduk burada. işimizden arta kalan zamanlarda yazdık çizdik ama yüksek yerlerden nitelikli bir hamle göremedik, hep yerimizde saydık. zaten sözlüklerde yazma fikri şimdilerde anlamsız geliyor, neden daha fazla debelenmek?

bu piyasaya girerken amacımız başkaydı. sonra evrildi de evrildi. şimdi bir sebep göremiyorum artık bunun için.

hülasa dostlar, kendimi durduracak değilim! son düzlük, zengin sözlük eheheh. elime ne geçerse fırlatırım buraya, sonra da ceketi alır çıkarım. olmuyorsa olmuyordur.

cinsel organın isminin ilk öğrenildiği an

azrailin regl donemi
insanı hayatı boyunca bunalıma sokacak olan andır.

ilk okula henüz başlamamıştım. sanırım ilk bahardan yaza geçiyorduk, hava sıcaktı. her çocuk gibi ben de sokakta oynamaya çıkmıştım. seksekiydi, yakar topuydu, futboluydu coştukça coşuyorduk. haliyle gün boyu sokakta olduğumuzdan çişimiz de geliyordu. eve gidip gelmek yerine arsadaki büyük taşa işiyorduk. nasıl olsa küçüktük..
yine böyle bir günde o taşa işerken birden yanıma 2 tane benden küçük kız belirdi ve *mını gördük' dedi. *mını gördük *mını gördük diye bağırıyorlardı. her ikisi de gün boyu *mını gördük *mını gördük diye koşuşturdular. birbirlerine beni gösterip şu çocuğun *mını gördük diyorlardı. neydi bu *m? içimi büyük bir merak kaplamıştı. öğleden sonra annem eve yemeğe çağırdığında dayanamayıp sordum. bana öyle bir baktı ki! kesinlikle evde sormamam gerektiğini anladım.

o günden beridir ne zaman bir *m görsem içimi bir korku kaplar.. hep o günü hatırlarım.

emilio

azrailin regl donemi
bot!

nick değiştiriyor ve entryleri siliyor.. yeniden yazmaya başlıyor, sonra yeniden siliyor.. birkaç ay kayboluyor o sırada delri adında biri çıkıp geliyor ve "ikea, emilio, ikea, emilio, ikea, emili" deyip duruyor. sonra söz konusu yazar geliyor ve yazmaya başlıyor.

lan!

bir de bakıyoruz ki delri de emilio da bütün entryleri silmiş.

delri diye bir fake hesap açıp bir mala dört nala yardırıp şizo takılmak neyin işsizliği moruk?

anlamadım ben. kimse de anlamlandırmaya çalışmasın da zaten.

sessizce dağılalım...

quares

azrailin regl donemi
(bkz:#88409) "bir tek bana hoş geldin demedin" demiş.

hoş geldin.

oldu mi?

(bkz:#76167)
(bkz:#76304)
(bkz:#81896)

bunlar hoş geldin değil mi yoldaş? hem ben nasıl benden sonra gelene hoş geldin diyeyim lanet giresice. ben senden sonra geldim sözlüğe, senin bana hoş geldin demek gerekiyor.

makara bir yana cidden zengin sözlüğün en kaliteli yazarı bana göre. hemen hemen her entrysinde kendine özgü gizli bir mizah vardır, severek okurum.

(bkz:#76296) maceralarla dolu sünnet partisi ehehehe.
(bkz:#77720) ne zaman okusam hep o günü hatırlarım, içimi bir hüzün kaplar ahaha.

lahmacun sözüm var, yemezsek adam değiliz!

yorgan mafyası

azrailin regl donemi
yasa dışı yorgan temin eden yasa dışı oluşum. geceleri herkes uyurken yorganlarını gizliden çalarak veya yeni kayıt dışı yorganlar üreterek vergiden muaf, kaynağı belirsiz para kazanma amacı güder. elyaf ve yün yorganlar favorileridir.

yıllardır gizemi bir türlü çözülememiştir.

leyladansonra.com

azrailin regl donemi
şimdiye kadar başlatılmış en güzel projeyi başlatan internet sitesi. çocukların sevinmesi yardıma muhtaç bir yetişkinin sevinmesinden çok daha fazla önemlidir bence. yetişkine yardım elinizi uzatmazsanız, o kişiye bir paraşüt vermiş olursunuz. fakat çocuklar her zaman yardıma muhtaçtır, bağımlıdır. çocuklar ustalıkla işlenmesi gereken altınlardır, geleceğimizdir.

bu dünyada zulümden, hastalıktan kurtarılmış, istediği bir şeyi elde etmiş ve sevindirilmiş bir çocuğun gülümsemesinden daha değerli başka ne vardır ki?

arkadaşlarının bir bir evlenmesi

azrailin regl donemi
üzen durum.

üzücü dediysek de bekar kaldık diye değil. birkaç yıl sonra bütün arkadaşlarım hanımcı birer ev erkeği olacakları için arayıp "gel hele bir çay içelim" bile diyemeyecek olmandır. hepsi klasik moda geçmiş ve sıkıcı tipler olmuşlardır artık. evliler ve bu vasfa kapağı attılar diye sizin gibi bekar bir insanla görüşmenin hem kötü bir şey olduğunu düşünürler hem de evden fena halde fırça yerler. ki bazı arkadaşlar öyle hanımcı öyle etek altı çocuğudur ki korkusundan telefonunuza bile cevap veremezler. hıh, ipneler!

evlenirsem kamyon çarpsın!

demin arkadaşla görüştüm, bir kadın vardı eskilerden arkadaşımız. o bile evlenmiş. bir de tanıdığımız 2 ortak arkadaşımız da birbiriyle evlenmiş? bu iki salak nasıl birbirine tahammül edip evlenmeye karar vermiş bak ben en çok buna kafa yordum. vay anasını lan sözlük!

herkes evleniyor. sanki cennet vadediyorlar evlenene.

bir de günümüz şartlarında 2000 liracık maaşla evlenmeyi düşünen(bunu okuyacaktır) arkadaşlar var ki ben onları hayata baktıkları pencereden atayım!

her şeye zam geldi lan. bugün alışverişe gittim aylardan sonra, çıldırıp da geldim. siz kim köpek ki evleniyorsunuz?

tavla

azrailin regl donemi
aslında her gün düşünmekten saçlarına ak düşmüş esnafımızın satrançı bu oyuna tercih etmesi gerekir. çünkü rakibinin bir sonraki hamlesini görmek ve 3-4 adım sonrasını düşünmek, ekonominin gidişatının ve buna bağlı olarak tüketicinin vereceği reaksiyonu ve diğer rakiplerin sonraki hamlelerini görebilme becerisi kazandırabilir. kafan ne kadar dolu da olsa yeni bir sorun her zaman iyidir. direnç kazandırır güçlü yapar.

esnaf satranç oynasın!
0 /