confessions

azrailin regl donemi

1. nesil Yazar - Yorulmak bilmez

  1. toplam entry 668
  2. takipçi 22
  3. puan 9319

tek başına sinemaya giden insan

pasaj
yalnız başına hoş vakit geçirebilmeyi bilen insandır. çünkü pek az kişi tek başına sinemaya gitmeye yeltenir ve bunlar da genelde yaşamasını bilen, kendine yetebilen kişilerdir.

güzel bir aktivitedir, insan bazı zamanlar kafasını dinlemek ve tüm her şeyden uzaklaşmak ister. bu zamanlarda, yoğun karmaşadan uzaklaşıp yanına cipsini içeceğini alarak hoş bir filme girmek gayet iyi gelir insana. kendine yetebilen insanlara tavsiye olunur.

kitap okurken not almak

kozmos
altını çizmekten daha işe yarar. altını çizmek ne kadar salak bir şey. çizince daha iyi anlamış olmuyor insan, ya da daha unutmasını daha ötelemiyor. ama not almak kitap kadar kalıcı bir şey.
önce karıştırmamak için karakterlerin isimlerini, özellikle 19. yy rus edebiyatında, sonra beğenilen bölümleri.
bu arada kitap 1 kere okunmaz. 1 kere kitap okuyan insan kitabı okudum dememeli. uzun vadede en azından.

anal seks

kozmos
bekaretin bozulmaması amacıyla yapılan anal seksin etikliği konusunda ortak payda öyle sanıyorum, şudur;
kadın birey, toplumsal, dinsel veya farklı çevresel etkiler sebebince zihnine yerleşen bekaret olgusunu, bu olguya yüklediği anlamları, bu anlamların kendisi için ifade ettiği(sosyal koşullanma ile sahip olunan) şeyleri zarar görmemesi açısından korumak istiyor ve fakat bir yandan da birlikte olduğu kişi ile, yani sevgilisi veya nişanlısı ile veya direk fuckbuddysi ile birlikte olmak istiyor. o duygulara ve arzulara direnemiyor, lakin öte yandan bekaret tabusunu da kafasından atamıyor.

şimdi bu iki kümenin kesişim noktası ise ''Delik''

fakat o da ne? vajinal seks bekaretin bozulması demek, ancak bir çözüm var gibi, hmm, bir delik daha varmış burada, saklanıyor ama kaçamaz..

şimdi söz konusu olan ise an itibariyle ''bekaretin bozulmaması amacıyla yapılan anal seks''
itirazı olan yoktur sanıyorum. devam edelim.

bu bekaretin bozulmaması amacıyla yapılan anal seksin etikliği konusunda söylenecek çok söz, sahip olunan çok az zaman var. hissesi alınacak kıssavari cümleler şunlar;

bekaretin bozulmaması amacıyla yapılan anal seksin etik olmamasının sebebi, bekaretin bozulmaması amacıyla yapılmayan anal seksin müsebbibi, yani bekaretini koruyup evleneceği kişiye sunması olayı, ikiyüzlülük temelinde rahat bir şekilde oturuyor.

ben, benimle evlenecek kişinin bana kendisini bakire olarak tanıtmasını lakin benimle evlenene kadar göt deliğinde yeni bir cumhuriyet kurulmuş olmasını istememe hakkına sahibim. bakire olmayabilir, sevgiyi hiçbir zaman bekaretle ilişkilendirmedim, ilişkilendirilmemeli de. söz konusu olan şey bu iki yüzlülük.

''ben sikiştim kardeşim, çatır çutur bildiğin ak47 gövdesi kadar sert penisleri büyüttüm, hey gidi hey, çocukluğunu bilirim onların'' desin, ama ben bakireyim deyip götünde panayır kurmuş olmasın. bunun etik olmadığı konusunda paydaş olmadığım insana açık çağrımdır;
siktir git.

iphone x kullanmayan fakir sözlük kızı

nalbantyani bezirgan
Sırf sözlükte değil toplumda da yasaklanması gerek bunların. Geçen gün çok güzel bir kadınla buluştum. Masaya telefonu bir çıkardı adını sanını duymadığım bir marka. Neyse dedim güzelliği gölgeliyor bu eksikliğini.
Ama buluşma sonrası seni eve bırakayım teklifine ben beylikdüzünde oturuyorum deyince kan beynime sıçradı. Yani ben gayrettepe'de döviz ile kira ödeyen biriyim. Dayanamadım tabii. Metrobüse atıp bir daha da görüşmedim kendisiyle.

iphone x kullanmayan fakir sözlük kızı

sikko
Kardeşim kim alıyor böylelerini sözlüğe! Yazık değil mi bize, yazık değil mi ucuz telefonlardan girilen her bir kelimeye. Sözlükten soğudum resmen. Her şey yalanmış. Atın beni denizlere, yalan sözlük size kalsın... Ama önce şu telefonu şuraya koyim ne kadar su geçirmiyor olsa bile tedbiri elden bırakmamak lazım. Hadi arivederci! Hop, Cumburlop... Foşşş.
Lanet olsun apple voçum kolumda kalmış. Pirinç getirin lan şunu pirince yatıralım, bu da su geçirmiyo ama tedbirli olalım.

erkeklerin memeleri sevmesinin nedenleri

kozmos
Sağlıklı nesillere sahip olma ve yetiştirme fikrine paralel olarak gelen üreme fikrinin, kıstaslarından biri. Kalça ve memelerin büyüklüğü, sahip olunma ihtimali bulunan çocukların sağlıklı besleneceğinin bilinçsiz işareti. Geniş kalçalar rahat doğuma, büyük memeler sağlıklı beslenmeye işaret.

azrailin regl donemi

dante
Bizim iki sokak üstünde oturan yazar. Kendisi 20'lerinin sonlarında, işsiz, yalnız bir yazardır aslında. En son gördüğümde bir eli öteki elini tutuyordu.

Çok tatlı bir yazar. Centilmen, yürekli, hem yakışıklı hem sevimli.

kedilerin gariplikleri

kozmos
kedi sahiplerinin 1. elden tanıklık ettiği garipliklerdir.
*
bazen benimki gecenin bir yarısı güzelce oynarken, sırnaşırken sevdirirken birden bir noktaya gözlerini dikiyor.

hasiktir diyorum bu sefer geldiler, ''inciii, kızııım, bak korkuyorum eheh'' diyorum hafif titrek bir sesle ama yok, ruhunu ele geçirmişler gibi bakıyor bir noktaya. baktığı yere bakıyorum bir şey yok. sıçtın olum valla geldiler diyorum.

sonra öğrendim ki hassas kulakları uçanı kaçanı duyuyormuş da o yüzden bakıyormuş bir yere. yine de ürkünç. shit fak.

düşün ki o bunu okuyor

kozmos
içimde makar aleksiyeviç heyecanı, josef k. bliinmezliği, colonel kurtz özlemi, sophie merakı, captain ahab dirayeti, aleksey ivanoviç şaşkınlığı var.
önümüzde kup kuru, soğuk bir kış var ama bahar dolanıyor içimde. olmayan güneşleri alıyorum odama. ne oluyor amına koyim...

aşk ile seks ilişkisi

kozmos
in treatment'da kadın bir hasta, önceden çok kaba davranışlar sergileyen, anlayışsız, sinirli, kıskanç ve hatta bir kere onu seksten sonra ''beni terk edersen seni öldürürüm'' diye tehdit eden, ancak son zamanlarda değişmeye, düzelmeye başlayan kocasını ve bu duruma karşı hislerini seksi temel alıp bu 'kötü' gidişat yüzünden kocasını aldatmayı planladığını ve bunun için psikoloğundan izin almak istediğini şöyle aktarıyor;

p-psikolog
h-hasta

h- ''...bu dokunuşlu hisli seks anlaşmada yoktu. biliyor musun bizim alışkın olduğumuz seksi kız arkadaşlarıma bile anlatamazdım. ya bana inanmazlardı ya da sosyal hizmetleri arayıp jake'i* tutuklattırırlardı. şu an sanki beynimi almışlar, bitkisel hayata girmiş gibi. fakat bitkisel hayata falan girmedi. sadece berbat bir sevişmeydi. bu senin hatan.''*
p- ''ama yine de jake duyarlı olduğunda, sevgisini şefkatiyle ifade ettiğinde bu seni kızdırıyor. buna ''iğrenç'' diyorsun. acaba bu seni korkutuyor olabilir mi? içindeki merhameti açığa vuran insanlara güvenilmeyeceğini, çünkü onların zayıf göründüğünü öğrenmiş olabilir misin? bu yüzden bunu bertaraf etmek için jake'i kızdırıyorsun. onu öfkelendiriyorsun. öyle durumlar yaratıyorsun ki ağzından en kötü sözler çıkıyor, seni tehdit ediyor.''
h- ''ben* her an gelebilir. ne yapmalıyım?''
p- ''gerçekten patronunla seks yapabilmen için izin vermemi mi istiyorsun?''
h- ''bir kere. sadece bir kerecik. bana bunun kötü bir şey olmadığını söyle. ''
p- 'bence bu gayet kötü bir şey.''
h- ''fakat bunu öğrenirse açıklayabilirsin. ona akıl verebilir misin? ''
p- ''peki tam olarak ne söyleyeceğim ona?''
h- ''çuvalladığımı! kendime engel olamadığımı, bu işin beni aştığını. ona çuvalladığımı söyle!''
p- ''peki diyelim ki seni affetti, sen kendini affedebilecek misin?''
h- ''ben kendimi daima affederim*sorunum da bu. geceleri uyumadan önce ,gözlerimi kapar ve tanrıdan bağışlanmayı dilerim. ve her şey için kendimi bağışlarım. bağışlanmayacak şeyler olsa bile. asla cezalandırılmam.''
p- ''reeves'le yatarsan bunun cezasını çekmeyeceğini mi sanıyorsun?''
h- ''kim cezalandıracak beni?''
p- ''belki sen çoktan kendini cezalandırmaya başladın bile. reeves'le yatarsan o güven duyduğun eski, güzel duygunun, öfkenin geri geleceğini mi sanıyorsun, jake'i kontrol etmeni sağlayan. seninle savaşan, seni tehdit eden jake'i. ve o artık aşkını incelikle ifade ediyor. bu aşkı hak ediyor musun?''
h- ''aşk değil bu! muhtaçlık, zayıflık. çekilmez bir şey.''
p- ''yani ancak seni kontrol ederse, peşine takılırsa, gizli kayıt yaparsa, seni kıskanırsa bu gerçek aşk öyle mi?''
*
seksin bir yazısız bir sözleşme veya bir gövde gösterisi olabileceği fikrini ciddi ciddi* düşünmeye başladım.
ayrıca;
(bkz:cinsel aşkın metafiziği)
(bkz:Öpüşme Gıdıklanma ve Sıkılma Üzerine)

halkı pavlov'un köpeği gibi eğitilen ülke

fiorabella
o ülke bu ülkedir. yarım saat önce markekete girdim. esnaftan alışveriş yapmıyorum. onlar kazanacağına zincirler kazansın belki anlarlar diye. neyse önümde iki tane kadın var. belli iç göçle anadolunun bağrından kopup angara toprağına ayak basmışlar. aralarında konuşuyorlar "tayyup'dan eyisi gelmez bu memlekete" diyerek sevinçlerini dile getiriyorlar. derken vişne nekagüzel nakagüzel diye manav bölümüne yöneldiler. tabii kilosu pahallı geldi alamadılar.
işte o an gerçekten hallerine acıdım. haa "teyze al iki kilo annemin hayrına reçel yap ye" diyebiliridim ama demedim. bazı gerçekleri öğretemezsiniz. yaşayarak öğrenmeleri gerekir.

kimse bu iki teyzeye köpek dedim sanıp carlamasın. kaldı ki köpekleri, kedileri insandan çok seven biriryim.
belki de hayat neyi övdüğünü bilmeden sloganlar atıp 1 kilo vişne alamamaktır. bu kitle böyle eğitilir. nokta. bitti.

meşaleleri yakın karanlık yakın

sos
bir tavsiye.

ülkeyi aydınlattığını iddia eden sadece parti logosunda yanan ampul olan gerçekte patlak olan ampul daha şeddeli bir şekilde yine başa geçti. ülkeyi daha da karanlığa götürecek. ne insan hakları ne hayvan hakları... artık hakkın hukukun esamesinin bile okunacağını sanmıyorum.

zengin itiraf

fiorabella
bir entrymde ( bu ikdidarın bana zararı dokundu. annemi öldüren doktorun amcası sırf akp'nin ilçe başkanı diye benim dosyam mahkemeye bile çıkmadı çıkamadı. çıkartmak için 2 yıldır canhıraş uğraşıyorum. bunları yaşayan biri olarak bu ikdidardan nefret etme hakkım ve eleştirme hakkım var. ödediğim her vergi haram, zıkkım, kan, zehir olsun.)
yazmıştım. eksi oy umurumda değil. bu entrye eksi veren arkadaş iki çift lafım var.

eksileyen arkadaş ölümle hayf alınmaz biliyorsun değil mi? bu gün bana yarın sana?
hayatta adil olan tek şey ölümdür. herkesin başına gelir. benim öğrendiğim islamda ölüme gülünmez ders çıkarılır. umarım yaşadığım acı ve haksızlığı sen yaşamazsın. zira benim bununla başedecek bilgim ve mücadele edecek durumum var. sana acıyorum. yaşadığmı yaşamamanı dilerim.

24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi

fiorabella
bu milletin layık olduğunu yaşayacağı seçim olmuştur. seçim değil aslında ortaya çıkan tablo yurdum insanın çoğunun gerçekten saf olduklarını ortaya koymuştur. bir fikri olmayan, kraldan çok kralcı olan bir kitlenin var olduğunu ortaya koymuştur.
eğitim, öğretim falan bir kenara kralı için kendini yırtan, her ortamda hülooglaşan seçmeni tebrik etmek lazım. sanırım diğer seçmen kitlesinin biz olarak düşünmesini bırakması gerek. biz deken toplumun ortak çıkarları adına tüm toplumu kastediyorum.
bırakın kek yiyip kraathanelerde çay içsinler. tüm yolsuzluklara el çırıpsınlar.

siz hepiniz ben tek

keskin nisanci
''16 yıl önce bu ülkeye verdiği sözü tutan, yapamayacağı şeyin sözünü vermeyen bir adam çıkmıştır.''

böyle bir ifade kullanan yazar. buraya binlerce şey yazabilirim de tek bir şeyden bahsedeceğim. bu adam tarafsız ve adil olacağına namusu ve şerefi üzerine yemin etmedi mi? bir kere bile tarafsız ve adil olduğunu gördük mü? bu adam bir gün zengin olursam bilin ki haram yemişimdir demedi mi? böyle bir at gözlüğü olmaz ya.

24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi

hunyadi
Oyları koruduk. Sandık başındaydık. Daha ne yapalım? Millet bunu seçtiyse ve erdoğan'ı, akp'yi daha da hükümette görmek istiyorsa ne diyelim yani? Benim tuzum kuru. Üniversitemi bitiriyorum, çok şükür aile durumumuz iyi. Mesleğimi elime aldıktan sonra 1 dakika daha bu ülkede durmayacağım.

Dibine kadar türkçü birisiyim. Beni yönetecek kişiyi arapların, romantik osmanlıcıların, etniği belli olmayan insanların seçtiği bir ülkede yaşayamam. Nitekim iki türk birleşir bir devlet kurar. Türkiye cumhuriyeti sonsuza dek devam edecek değil. Bu gerçeğe kendimizi daha iyi hazırlamalıyız artık.

Kazakistan'da laik ve türkçü bir devleti görebilirsiniz. Seçenekleriniz arasında bulunsun.

Macaristan yeterince laik olmasa da gayet köklerine bağlılar. Biraz ilgi alakayla benzer kültüre sahip olduğumuzu görebilirsiniz. Seçenekleriniz arasında bulunsun.

Hepimize geçmiş olsun. Umarım bir şeyler olur da şu ülkede ettiğim lafları yutmak zorunda kalırım.

edit: eksileyenin alnını karışlarım. çıksın karşıma ulan!

oy zarfını yalamak

bonnie
açan görevlilerin içinden ana avrat küfredeceği eylem. çünkü yaladıktan sonra sıkıca da yapıştırmış oluyorsun. o zarfı keserken oyun gümbürteye gitmese bare.

yalamayın, yapıştırmayın. geç oldu biliyorum ama en azından bir dahaki seçimler için.

24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi

bonnie
her zamanki gibi son dakika da olsa oy kullandığım seçimlerdir. bir yağmur bir yağmur giderken pusula ve mühür ıslanmasın diye taksiyle gittim. dönüşte yürüyerek geldim yine ahmak ıslatan yağmur altında. keyifle, umutla.

yüzde yüz mümkün değil ama hiç olmadı yüzde 90 insanın mutlu olduğu bir ülkede yaşamak ne güzel olurdu. neden böyle bir hayat, böyle bir dünya yok ki?

sanıyorum yağmurda çok ıslandım:))