confessions

azrailin regl donemi

1. nesil Yazar - Yorulmak bilmez

  1. toplam entry 683
  2. takipçi 22
  3. puan 9490

sıçmama challenge

azrailin regl donemi
sindirimin son halkasının çıkış tüneline doğru yaptığı baskıya karşı koymak, dışkılamayı reddetmektir. direnin amk!

hayır bunu bugün düşünmüyorum. yarın denerim söz.

not: rekor 13 gün!

evet bir malım ben. hem de kurbanlık dana cinsinden. temizinden bi 80 tl verirseniz beni kesip yiyebilirsiniz. ne var olum internet faturasını yatırıcam.

uyumama challenge

azrailin regl donemi
bugün yaptığımdır. gece uyumadım, sabah oldu ata bindim hatta, vurdum kırbacı vurdum kırbacı ama nafile.. uyuyamıyorum. umarım ailesel uykusuzluk hastalıjnkcmslös

yok lan o zor biraz ehehe. ben de inadına uyumayacağım bugün.. kendimi fazla kasmadan gittiği yere kadar götüreyim diyorum. haydi hayırlısı beybiler.

peşin edit: bakmayın lan böyle konuştuğuma. 3-4 saate ölürüm ben.


not: kendimiz oynayıp kendimiz bilet kesiyoruz. bu ne lan kimse yok?


not2: bimdeki yeni başlayan beybi, beni bul!


not3: bu sefer gittim. nokta.

bonnie

azrailin regl donemi
Elim kolum bağlandı
Yüzüm gülmedi ağladım
Ciğerlerim dağlandı
Sana gelen yollar kapandı

Ah bonnie ahhh!!

Ömrüm keder içinde
Gülmek istedim gönlümce
Ama ne çare hayat
Kalmadı artık rahat

Ah bonnie ahh!

neredesin gönlümün efendisi neredesiiin?

yükselen burç

azrailin regl donemi
"şüphesiz ki burçlar ay tutulmasının ardından 3. cuma gecesi aya doğru yükselirler" ayetini hatırlatan burçtur. uçan burç da dendiği duyulmuştur. ama görülmemiştir ki bir burç uçuyor olsun.. bu ne saçmalık lan ne oluyor burada?


akrep çıkıyor benim yükselenim. burcum kova yükselen de akrep olunca bazı saçmalıkları açıklamak için bahaneler hazırlamaya başladım. şimdi akrep hanımları düşünsün! koç kadınları da düşünebilir. ama kova kadınları hobi olarak düşünsün.

bu sıcakta toplu taşımaya binen fakirler

azrailin regl donemi
eve gidince koltuğa uzanıp farıdım farıdım diye bağıran fakir ama terli insanlardır.

ben anlamıyorum arkadaş, hem araban yok hem de bu sıcakta bir yere gitmek zorunda hissediyorsun kendini! ondan sonra neden kalabalık bu otobüs? e senin gibi düşünenler yüzünden işte. halbuki hepiniz evinizde otursanız o otobüs bomboş gidip gelecek, böylelikle içinde olan bir avuç insan terleyip farımayacak. lütfen bu sıcakta boş boş gezmek için metro ya da otobüs gibi araçlara binmeyin, kendi arabanız varsa binebilirsiniz ona izin veriyorum.

hurdacılık yaparken eski sevgiliye rastlamak

azrailin regl donemi
bimden dost yoğurt alırken rastlamaktan daha vahim bir durumdur. öğle sonrası yaz sıcağında sokaklar bomboş, el arabasının kenarlarından taşan eski tava sapları, hurdacıııaaaahh diye bağırmaktasınızdır. bir de bakıyorsunuz eski sevgili şık bir şekilde karşıdan geliyor felan..


fakat el kızı bilmez ki evde 7 çocuk aç, baba rakı parası bekler, o havada ısınmak için odun olmadığını..


bu dünyayı yakarsa interneti fakir ama gönlü zengin hurdacılar yakar!

john wick

azrailin regl donemi
3. filmi mayıs 2019da vizyona girecek olan kendi içinde çok özgün bir dünya oluşturmuş filmdir. yıllar önce pis işleri bırakmış bir seri katilin bir piç kurusunun tetiklemesiyle geri dönüşünü anlatıyor filmde genel olarak.

2. filmde üzerine koyulan ödülün kontratı filmin sonunda dünya çapına ulaştı. en son kaçıyordu ve 3. filmde üzerindeki kontratı kaldırmak imkansız gibi duruyor. ya beton birilerinin yardımı ile kendi krallığını kurup bu işten sıyrılacak ki bu da john wick karakterinin olayına ters ya da yeni peydahlanan kuralların açıklarıyla bir şekilde mücadele verecek.


dört gözle bekliyoruz.

zengin itiraf

azrailin regl donemi
hayatımda belki de kendime bile itiraf edemediğim bir gerçek var.. 7 milyar insan bu gerçeği bırakın yakınındakileri tüm ülkenin resmi kayıtlarına geçmesine izin bile veriyorlar..

nedir bu amk gerçeği? nedir ki bu kadar karın ağrısı yarattı ve her 25-30 yaşına gelen erkeği bunalıma soktu?

acı çekiyorum lan bildiğiniz gibi değil. hani 13-17 yaş aralığındayken şirinler gibi gezdiğim çocukluk arkadaşlarım var ya.. onlar bile bu genel çoğunluğun kendini sürüye dahil olmuş hissi ile mutluluğu yakaladığını sandığı o lanet şey var ya.. ona dahil olmuşlar inanamıyorum be arkadaşlar. cidden bu acı iel karışık sövmeye iten bir şey.


bir arkadaşım vardı 1 yıldır görüşmüyoruz.. hep derdi.. kendisi evlenmeyecek diye bizim ciddi ilişkilerimize salça oluyor! diye.. doğru demiş. evet! hiç istemedim ulan! hiç istemedim sırf ben yapmayacağım diye sizin de evlenmenizi.

önceleri aklımda böyle işler yoktu.. ama insan önemsiyor, derinden istiyor seviyor ya hani.. gerçi benim gibi salt mantık dolu bir adam için bunlar uzak şeyler ama oluyor işte arada.. odunlar da sever, meşe ağacı viskiye esans katar mesela.. onun gibi.

sonra görüyorsun işte.. heykelini dikseler çükünün esamesi okunmayacak kişiler mutlu bir hayat kuruyor.. zoruma gidiyor be dostlar ağır koyuyor.. sek rakı gibi hem de.. mide bulandırıcı ve kafa yapmayan.. dozu orantısız bir havada..

isterdim ulan.. isterdim ki dediğim dedik ama yerini bilen mutluluğu benim kollarımın arasında bulan bir kadını.. kadın olmanın, erkeğinin yanında olmanın farkında olan bir kadın ile.. ama ne ortada aklı başında sevilecek konsantre kadın var ne de buna artık gücü olan bir ben!

çevremdeki insanlar duysalar görseler bu halime eşek gibi zırlayarak gülerler.. rock'n roll hayatına adanmış bir hayatı benimseyen bu lavuğun böyle şeyler için derinlerde sek rakının o dengesiz durum hali gibi yorduğunu beni..

acı çekiyorum lan acı çekiyorum. boğazımda esaslı bir düğüm gibi ruh halini yaşatıyor bana, derinlerde ölüyorum her ne kadar yüzüm gülse de. olmuyor be paşam olmuyor. ben de isterdim bir erkek çocuğum olsun ve dünyayı fethedecek seviyeye getirebileceğim.. babalıksa babalık! ama ne derinden seven bir kadın ne de buna açık bir talih var bende.. beğenilmeniz bir şey ifade etmiyor, havai olmak uzun vadelik mutluluk getirmiyor.. ya seks amacı ile sevilen kişisin ya da konumun insanların kısa süreliğine hoşuna gidiyor.. aşın yahu aşın bu hallerimi de bu derinlerdeki adama bakın.. zor değil be amk zor değil!!!

gece olduğunda el ayak çekildiğinde evine vardığında nerdeydin be adam! diyecek bir şefkat kaynağınız yok ise bu hayat bir yerlerde halen eksik be kardeşim.. yetmiyor sınırsız hobi ya da kariyer adı altındaki sikimsonik başarılarınız..

ben yalnız öleceğim.. son noktayı koyalı aylar da oluyor ki yıllar önce bunun peşin kararını vermiştim de zaten.. bana gitmiyor ve ben yalnız bir serseri olarak boktan bir mekanda dışlanmış insanlar grubuna dahil olarak gebereceğim..

yalnızlığı dost edinmiş bir halde hayatını kazanan bir insanın kimseye eyvallahı olmaz!türk telekom u arayıp sövmek

azrailin regl donemi
birazdan yapacağımdır. hak ediyorlar. 2 yılın ardından tekrar internet bağlattım 2 ay önce. dediler ki ilk 3 ay ücretsiz kampanyası var. üstüne basa basa söyledim eğer bu 3 ayda internet yavaş olacaksa kalsın. öyle olacaksa ben komşuya bağlanarak da internete girebiliyorum diye. yok aynı hızda kalır sorun yok çektiler.


ulan ama şimdi ben kısıtlı internet kullanıyorum var mı böyle bir şey! neymiş efendim son ay kısıtlama getiriyorlarmış. beni ilgilendirmez ulan amk piçleri!

nerede lan benim telefonum?

tüh lan. kapitalizme meydan okuyacağız diye 8 aydır telefon kullanmadığımı unutmuşum.

önce bi telefon lazım.

aşka inanmamak

azrailin regl donemi
olması gerekendir. kimse sizin aklınıza, zevkinize, düşüncenize aşık olmaz. bunu yapanlar da erkeklerden çıkar en fazla. kadınlar içgüdüleri ile hareket eder. o an içgüdüleri belli aşamaları aşmak şartıyla kiminle üremek istiyorsa onu seçer. yani mükemmel oluşunuz ya da hanzo oluşunuz umurlarında değildir. heyecanlı olan kısmı ise hevesten ibaret bir süreçtir sadece; karşıdaki kişiye daha fazla yakınlaşman ve daha iyi tanıman için bir uyarıcıdır. zaman bu heyecan azalır ama bu heyecanın sağladığı yakınlaşma ile kişiler birbirlerini olumlu yönde tanırsa sevgi başlar. fakat halen aşk adını taşıyan bu sevginin tetikleyici tutkusu devam etmektedir.. bu seni zorlar; evlenirsin, çocuk olur.. kadın doğurmuştur misyonu tamamlanmıştır. erkek ise daha üremenin rutinleştiği dönemlerde sıradanlığa kabuk bağlamıştır bile.

işte asıl tutkunun az olduğu, biraz bilinçli biraz da ilişkinin durumuna göre o sevgi dediğimiz ortak duygu devreye girmek zorundadır. evlat sevgisi, anne baba sevgisi gibidir. tabi bunlar en olumlu kombinasyonların bir araya gelmesi ile olur. her ilişki bu denli mükemmel olmayabilir. günümüz şartları değerlendirildiğinde bu denli mükemmel birliktelikler beklemek bakar körlükten farksızdır.

tek başına sinemaya giden insan

azrailin regl donemi
en iyisini yapandır. yanınızdaki tiplerin sizin görüşünüze ve zevkinize aykırı yorum yapmasına katlanmak zorunda kalmazsınız. hele bir de bu şahıslar filmden anlamıyorlarsa daha da sıkıcı olur.

kafanıza göre bir yere oturursunuz, film arasında o tek başına olmanın verdiği kafa rahatlığıyla kafanızı dinleyerek sigaranızı içersiniz.

ezik olup yalnız olmak var.. sinemaya yalnız gidenler asla bu gruba girmez..

eh bir de insanların basit düşünce ve davranışlarından sıkılan, yalnız takılmaktan zevk alan yalnızlar da var. işte bu kişiler en asil duyguların insanı.. kafası rahat, kendine arkadaş.

evet bu kişi benim. insanlar aptal ve sıkıcı. yüzeysel düşünceleri beni rahatsız ediyor. üst insan değilim fakat bu da insanların benimle aynı seviyede olduğu anlamına gelmiyor ne yazık ki.

iphone x kullanmayan fakir sözlük kızı

azrailin regl donemi
utanmadan mesaj atan sözlük kızıdır.

15 dakikadır mesaj atıp duruyor. en son telefon markasını sorunca midem bulandı. iphone x yok mu? dedim yok dedi. pis fakir. yüzüne dolar çarpa çarpa rencide ederim seni. ne demek x yok? bir de utanmadan benimle yazışıyor. hayır efendim. olmaz. madem x yok neden bana yazarsın ki azizim. vallahi hafiften incindim dolarıma kıran girsin ki .

şimdi ben ne diyeceğim ben çevreme yahu. benim gibi elit, sabah yüzünü dolar suyuyla yıkayan, kahvaltısında dolar aromalı reçel barındıran parasal akımın öncüsü, dünyanın görüp göreceği mantıksal doğru olan ben! nasıl olur da bir fakirle konuşur? vallahi kendimden utanırım. utancım geçsin diye işçilerime zam yapma isteğim geldi azizim.

ilişki sonrası ölen horoz

azrailin regl donemi
alemin kurt delikanlısı horoz cevdetin viagra kullandığı için yüksek dozdan gittiği sanılsa da aslında yüksek oranda testosteron salgılamasından kaynaklanmıştır.

bilmiyorsanız söyleyeyim, bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır.


efendim bunların seks hayatı çok daha hareketli biz insanlara göre. piliç olmuş tavuk hanfendiler fena halde iril iril östrojen yaymaya başlarlar kümese. bunlarda da harem olayı var tabi. 10 tavuk ve 1 horoz yaşar kümeste. tavukların bu yaydığı şehvet kokularını horoz Cevdet mutlaka alacaktır. devamında tavukların, yani dişilerin etrafında döner. belli bir çağa gelmiş tavuklar zaten yumurtladığından, amaç üremek değildir. hayvanlar gibi sevişmek esastır.

"kır belimi yiğidim, civanım, al ibikli horozum" diye altta hard core'lardan hard core beğenen tavuğun; boynunu gagalayan, sırtından telekler yolan (insanlardaki tırnaklamaya benzer evet) horozun görüntülerini akıldan çıkarmamak gerek.

üstelik pek çoğunuza iğrenç gelebilir; bunlar bildiğiniz bok yer! tavuk hanfendilerin çoğunluk kıkırdamasıyla horoza, hızlı bir şekilde başlar taraflar işe, çat çut düm tek, iki dakika sonra nefes nefese bile kalmadan, tanelerini ayıklamaya devam ederler ortadaki bokun.

şehvet budur! tavuk kadını ne istediğini çok iyi bilir.

kozmos

azrailin regl donemi
ne bu şimdi gençler nickaltı partisi var da benim mi haberim yok?

bir adet sözlük yazarı. bana da pink Floyd dinlettirip imandan etmeye niyet etmiş fekat başarısız olmuştur. ayrıca evlenmeyi düşündüğüm sözlük kızı ile muhabbeti var, deliriyorum.

derhal uzaklaş evlat!

sarhoş hali merak edilen yazarlar veritabanı

azrailin regl donemi
ben size anlatayım anam merakta kalmayın böyle..

çok paralı, ultra paralı hatta bildiğin para sıçan, götünü dolar ile silen abiler sayesinde olur da votka içersem güzel oluyorum. ama nasıl güzel nasıl güzel! o biçim güzel. görseniz tramessi sanırsınız o biçim.


sonra fakirliğim tutuyor işte, durduramıyorum. o eski tiner ve bali çektiğim günleri hatırlıyorum. bir koşu gidip marketten iki paket bali alıp tezgahı hazırlıyorum. işler bu esnada farklı bir boyut kazanıyor. zaman yavaşlıyor, hayat akıyor. soluncan değilinden geçmişim gibi iq, o biçim.

karşımdaki de mal gibi bakıyor. eeee azizim, herkes böyle bir güzelliğe sahip olacak kadar şanslı olmuyor ne yazık ki.

hülasa bebeğim memelerinin olması seni kadın yapmıyor. 2 tek de votka içeceksin.


ayrıca çirkin kadın yoktur, gratis de az indirim vardır. ötv'nin canı cehenneme!

bonnie

azrailin regl donemi
minnoş kalbini yesinler senin neredesin sen?
nerdesin sevdiğim neredesin! Mouse ile nickini okşamaktan Mouse pad aşındı halen sen yoksun? sanal aşklarımın en güzeli. gel artık.

gözünün yağına çift sarılı yumurta kırayım da yedireyim, lütfen gel.

azrailin regl donemi

azrailin regl donemi
efendim günlerden bir gün sözlükte dolaşıyorum, yine o arsız tavrımdan ödün vermeden sağa sola sataşırken mesaj kutumda bir hareketlenme oldu(uu beybi).

açtığımda bir hatunun ahlaksız teklifine maruz kaldığımı farkettim, söylediğine göre nickimi mouse u ile okşuyordu... diğer eli de doluymuş, ne var elinde dediğimde "selfie çubunu var şapshik" dedi. afallamıştım.

peki ne zaman sevişiyoruz dediğimde, hemen adresini verdi. odaya girdiğimde göğü... bi dk lan daha eve gitmemiştim amk, nasıl heyecanlandıysam artık...

hücum yeleğimi giyip, adrese vardım. beni kapıda karşıladı. üzerine beyaz bir konbin vardı, elinde ise hala selfie çubuğu...
hiç bırakmıyor musun dediğimde "koleksiyonum var ya şapshik" dedi.

saçında tutup hemen soktum odaya, prezervatif var mı dedi, takılı dedim. oha dedi doğal olarak. hazırlıklıydım nihayetinde. üzerine çıkıp sütyeninin kopçasını iki elimde açtım, hala da açamam amk tek elle. sütyeni çıkarır çıkarmaz göğüsler bağımsızlığını ilan etti mehteran marşı çalmaya başladı fonda ansızın.

şoke olmuştum, bu nasıl memeydi? lanet olsun sebebi memeydi ki? zamanında çok emdirdiğini, emen kişinin de hep sola çalıştığını söyledi. "rocky balboa?" dedim, hıı? dedi. neyse diyip devam edicektim ama dayanamayıp iddaa kuponu yatırmam lazım maçlar başlıyor diyerek evden ayrıldım.

ne zaman meme görsem eye of the tiger ı mırıldanmaya başlıyorum...
0 /