confessions

blackandwhitememories

1. nesil Yazar - işler kalem

  1. toplam entry 1647
  2. takipçi 38
  3. puan 20646

on the waterfront

blackandwhitememories
zengin sözlük film izleme grubu ile tanıştığım filmdir ve film 1954 yapımı bir Amerikan filmidir. Oscar ödüllü olduğunu ve Marlon Brando gibi isimlerin yer aldığı harika bir film olduğunu bildirelim. Döneme damgasını vurmakla birlikte hâlâ daha etkisini sürdürmektedir. İyi ki bu filmi izlemişim diyorum. Konu olarak da Joey Doyle adlı karakterin ölümüyle birlikte Terry Malloy'un başından geçenleri anlatmaktadır. Tabii kısaca böyle, şimdi uzun uzun anlattırmayın da izleyin.

zengin sözlük film izleme grubu

blackandwhitememories
ikinci filmimiz: on the waterfront
indirmek isteyenler için: link Aşağıda yer alan "BeLLBoY" torrenti için 'download' yapın. Çevrimiçi izlemek isteyenler içinse Google ile seçenekler çok gibi görünüyor.
altyazı isteyenler için: link

başlangıç tarihi: 25.08.2017
bitiş tarihi: 31.08.2017

Herkese keyifli seyirler. Ben de indirmeye başladım eğer fırsatım olursa bugün izleyeceğim çünkü filmi zaten merak ediyordum. çok da güzel denk geldi.

gece yarısı acıkmak

blackandwhitememories
şahsımca örnek verirsem eğer özellikle 02:00 saati civarı gelen açlıktır. karnınız kıyılır ve bir şeyler yemek istersiniz ama şanslıysanız eğer hazır hemencecik bir şeyler vardır yoksa ya yatıp uyuyacaksınız ya da bi gazla yollara düşüp yiyecek arayışına gireceksiniz.

rıza kayaalp

blackandwhitememories
kendisini gönülden tebrik ediyoruz. ah bi de bütün sporcularımıza eşit davranıp hepsini el üstünde tutup desteklesek harika olacak. hayır yeri değil gibi ama önemli bir konu çünkü maddi sorunlar yaşayan sporcularımız da yok değil.

lordi

blackandwhitememories
Kendilerini eurovision ile tanımıştım. O tipleri görünce aha dedim kesin yarışmadan çekilmelerini isteyecekleri şekilde tepkiler alacaklar ve olaylar da oldu zaten. Yanılmıyorsam maskelerini de hiç çıkartmıyorlar. Yani tuvalette falan değil de makam sahibi biriyle bile görüşürken. Hatta kim hatırlamıyorum ama bilmem hangi ülkenin başbakanıyla görüşürken de aynı kılık kıyafetleri vardı.

screamin' jay hawkins

blackandwhitememories
manyak biridir. hakkında türlü türlü rivayerler yer alır; şarkı kaydında bile oral seks yaptırdığı söylenir ki içinde vahşi bir hayvan yatıyormuş. yani nereye baksanız aynı mevzular ama bunları pek umursamam. şarkılarının bazıları gerçekten iyi -ki hepsini içtenlikle kabullendiğimi söylersem yalan olur.

evlenme teklifi için atraksiyon arayışına girmek

blackandwhitememories
çiftlerden genellikle erkeklerin eşine 'hadi evlenelim' demek yerine türlü türlü fikirler içerisinde boğulma durumudur. açıkcası bu duruma uzak olduğum için mi yoksa sadelikten yana olduğum için mi bilmem ama benden öyle bir beklentisi olacak gelecekteki eşime sesleniyorum; "bekleme." bu bir yana, yakın arkadaşlarımdan biliyorum günlerce fena ter dökmüşlerdi ve işin en sıkıntılı yanlarından biri 'ya beğenmezse' durumuydu.

mezarlıkların hissettirdiği duygu

blackandwhitememories
şu aralar mezarlığa yakın bir yerde oturuyorum ve inanın birçok yerden daha anlamlı hissetirdiği günler olabiliyor. hayatı sanki biraz daha dolu dolu yaşıyorum. biraz romantizm içerikli gibi duruyor ama her hafta birilerinin mezarlığa temelli geldiğini gördüğümde "üç günlük hayat" betimlemesini daha fazla içtenlikle kabulleniyorum. sanırım her yerden çıkartılabilecek bir ders var.
0 /