confessions

denden

1. nesil Yazar - Geleceği parlak

  1. toplam entry 48
  2. takipçi 10
  3. puan 1106

franz kafka

denden
kitap olursa kapağında böcek olmasın diye çok uğraşmış ama dönüşüm kitabı tüm baskılarda böcek resimli kapak ile çıkmıştır. sen koskoca yazar ol ama kimse seni siklemesin. adamın karamsar olduğu kadar var şimdi.

nekrofili

denden
latince nekro-ölü ve pihilia-sevgi kelimelerinin birlesmesinden oluşan ölüseviciliktir. dirisinden ne gördük ki ölüsünden medet umalım diyenler için değildir. üstelik allah korusundur.

soyulan bilek derilerim

denden
değişikti yangını, iç gıcıklayan cinsten. bakmaya doyulmaz bir pembelik, iç gösteren bir şeffaflık vardı karşımda. şarabı sevmezdim ve işeten de biraydı zaten. ama soğuk su, ah o buz gibi su, içinde buzların yüzdüğü o su yok mu o su. bu yangını en iyi durduran oydu.
soyulmakla kalmamış pembe bir yaraya dönüşmüştü bileğimdeki deriler. yaz sıcağında gümüşler takıp bir de güneşin altında uyunmaması gerektiğini o gün öğrendim. şarabın işettiğini de bugün.

zengin sözlük yazarlarının tespitleri

denden
sanki burada kendimiz çalıp kendimiz oynuyormuşuz gibi geliyor. bi dakika, "gibi geliyor" dersem tespit yapmamış olurum. baştan başlıyorum.
zengin sözlük'te kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz. fazla katılım yok. başka yerlerde bir artı dahi almayacak entryler burada favlara boğuluyor. bu da bana yazarları motive etmek için yapılıyor gibi geliyor ama bu beni açıkçası motive etmiyor. sebebini kestirdiğim için motive olamıyorum. burayı seviyorum ama bu da benim tespitim ve tespit tespittir.

penny dreadful

denden
eva green için başlayıp sonrasında her şeyine hayran kaldığım ama finali ile beni hayal kırıklığına uğratan 3 sezonluk güzel dizi.
ah bir de dorian gray karakteri var ki, yürüyen seks mübarek. bölümlerde gözlerin kendisini aradığı bilinen bir gerçek. (sırf bu adam için izleyenlerin yalancısıyım.)

evinde çiçek yetiştiren erkek

denden
evde çiçeğe tahammül edemeyen babam emekli olduktan sonra balkonu çiçek bahçesine çevirdi, hatta en güzel balkon seçilmek için uğraştığına yemin edebilirim (izmir'de var böyle bir uygulama, bostanlı belediyesi'nin bir uygulaması da olabilir.)

zengin sözlük

denden
profil fotoğrafımı neden değiştiremediğimi hala anlayamadığım, duyuru için gereken puana sahip olamadığımdan mesajlardan medet umduğum ama elimin yine boş kaldığı sözlük. neden?
0 /