confessions

elfen lied

1. nesil Yazar - Alışmaya çalışıyor

  1. toplam entry 48
  2. takipçi 19
  3. puan 1697

diş beyazlatma

elfen lied
Karbonat vs. İle evde yapılan dişlerdeki lekeleri çıkarma çabası mineye zarar verir ve çok da işe yaramaz. Dişin kendi tonundan 4-8 ton açılacak şekilde 2 tip beyazlatma yapılır. Ofis ve ev tipi beyazlatma olarak. Ofis tipi diş hekiminin kliniğinde direkt olarak uygulanan daha az seanslı işlemdir. Ev tipinde ise kişiden ölçü alınır ve plak yapılır kişi 1-2 haftalık süreçte o plağın içine beyazlatma jelini kendisi koyar ve 12-14 saat ağzında bulundurur. Ev tipi beyazlatma da önemli olan kişinin beyazlatma işlemi sürecinde renk veren hiçbir madde yememesidir (kahve,çay,meyve suları,salçalı yemekler vs) beyazlatma öncesi ve sonrası muhakkak fotoğraf alınmalıdır doğru bir şekilde karşılaştırma yapabilmek için. Beyazlatma işlemi sırasında veya sonrasında dişlerde hassasiyet görülebilir muhakkak hekime bildirilmelidir hassasiyet önleyiciler uygulanır veya işleme ara verilir.

the end of the fucking world

elfen lied
1 günde başlayıp bitirdiğim kafa dağıtmalık çerez dizi. Ergen dizisi gibi görünsede değil çok daha derin bir şekilde ilerliyor. psikopat baş karakterlerimizin yaptığı yolculuk farklı bir havaya da katmış diziye. Oldum olası sayko başrollere bayılan bünyem alyssia'ya bayıldı.Sonunu neden böyle bitirdiler bilmiyorum ama umarım 2. Sezonu gelir.

platonik aşk

elfen lied
İnsanın kendine yaptığı en büyük işkencelerden biri. Ulvi kısmını geçiyorum işin çünkü iyi kötü elinde hiçbir şey yok. Koca bir hayal ürünü. Seni sevmiyor işte daha ötesi yok. Ayrıca platoniğinizin düğününe gidip çeyrek altın takma salaklığında bulunmayın. Acısı yıllar geçse bile geçmiyor.

16 haziran 2017 manisa asker zehirlenmesi

elfen lied
İnsanı çileden çıkaran empati gücünü yok sayan durum. 4 kez zehirlenme olabilir mi bir ay içinde ? Nasıl kıyıyorsunuz gencecik insanlara anlamıyorum oradaki insanlar senin benim yakınım. Yetkili olan, olduğunu iddia edenlerde umarım hayatları boyunca o yemeklerden yemek zorunda kalırlar.
Yemek şirketinin yöneticileri göz altına alınmış.
http://www.cnnturk.com/amp/turkiye/yemek-sirketi-yoneticilerine-gozalti
0 /