confessions

hak yeme hell yeah

2. nesil Moderatör - Seviyor ve seviliyor

  1. toplam entry 434
  2. takipçi 5
  3. puan 3850

kayseri

hak yeme hell yeah
çok seviyorum lan bu şehri. Cidden seviyorum.

Öyle düzenli bir şehir ki ister istemez siz de düzenli bir insan oluyorsunuz. Rahat bir yer. Memleketim diye demiyorum cidden. Rahat. Ekonomik açıdan rahat, sosyal açıdan rahat, ulaşımı çok rahat.

Ayrıca insanları öyle anlatıldığı gibi paragöz değil. Ve hatta büyük çoğunluğu yardımseverdir. Öğrenciyken çok yardım görmüştüm buranın halkından. İllallah ettirecek tipler de vardır tabii. Ama her yerde olduğu kadar.

Neyse. Kavuşmaya az kaldı. Sevilir Kayseri.

zengin sözlük

hak yeme hell yeah
Hâlâ buralara bakıyorsunuz biliyorum. Yazmadığınız halde.

Bu yazı buranın kemik kadrosu olan 1. Nesle bir çağrıdır. Yuvaya dönün. Kırgınlıkları bir kenara bırakın, öpüşün ve barışın. Gelin şurada adam gibi yazın.

Kış yaklaşıyor. Dünyanın en asosyal varlıkları olan bizler için kış demek sözlük demektir. Sözlük ise zengin sözlüktür. Zamanında ne olduysa oldu. Yeniden doluşma vakti geldi.

Bu sözlüğün kemik kadrosu yemin ederim ki başka yerde yoktur. İlk açıldığı günü bilirim ki şampiyonlar ligi gibi kadrosu vardı.

Haydi şampiyonlar. Göreve.

zengin sözlük yazarlarının ruh halini anlatan şarkılar

hak yeme hell yeah
İşte gidiyorum çeşm-i siyahım
Önümüze dağlar sıralansa da
Sermayem derdimdir servetim ahım
Karardıkça bahtım karalansa da

Haydi dolaşalım yüce dağlarda
Dost beni bıraktı ah ile zarda
Ötmek istiyorum viran bağlarda
Ayağıma cennet kiralansa da

Bağladım canımı zülfün teline
Sen beni bıraktın elin diline
Güldün Mahzuni'nin berbat haline
Mervanın elinde parelense de...

1 ay sonra görüşmek üzere erenler...

sevilmediğini kabullenmek

hak yeme hell yeah
kafanın rahatlayacağı ilk evre.

kabullenin. ben kabullendim rahatladım. inanın sorun sizde değil. sevilenler sizden gerçekten üstün yönlere sahip değil. sorgulamayı bırakın.

bazıları sevilmez. doğuştan bir şey. bazılarımız hep sevilmeyen tarafta olacağız. nedensizce...

yaran olaylar

hak yeme hell yeah
iş yerinde öğle arasındayken muhabbet bel ağrılarından açıldı. betül var bizim arkadaş. skolyozdan dolayı ağrı çekiyormuş.

neyse muhabbet klasik aynısı benim kaynımda var tarzı devam ediyor, tavsiye falan veriliyor. betül doktora gideceğini, fizik tedaviye başlayacağını falan söyledi. o esnada da çaycımız fatma abla çay, kahve falan getiriyor bize.

neyse aradan üç gün geçti. yine bir öğle arasında betül'le otururken fatma abla elinde kahvelerle geldi ve (skolyoz demek isterken) 'betül klitorisin nasıl oldu?' dedi.

abartısız söylüyorum ki ben hayatımda hiçbir şeye bu kadar çok gülmemiştim. bütün ekip koptu. karnımın ağrısından yemek yiyememiştim o gün.

warriors

hak yeme hell yeah
İmmortal'ın solisti abath, ve gorgoroth'un bass gitaristi King ov hell'in de içinde bulunduğu muhteşem ötesi şarkı.

Black metal son yıllarda muhteşem bir evrim geçirdi. Kesinlikle usta işi bir şarkı.

sözlük yazarlarının şu anda dinledikleri

hak yeme hell yeah
Hastanede 40 derece ateşle yatarken yanımdan geçen hemşirenin 'sana bir şarkı önereyim' diyerek beni tanıştırdığı şarkı.

Dünyanın en güzel şarkısı bence bu. Çünkü çok az kulağa değmiş ve muhteşem ötesi. Hastanedeki o kasvet dolu havayı bir anda değiştirmişti.

İki aydır içimdeki saçma hissi bir nebze olsun azalttı. Bu şarkıya harika bir klip çekmek lazım. Şöyle Bol öpüşmeli. Klipte tabii ben oynamalıyım hahah.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

hak yeme hell yeah
Biraz utanmam olmasa yoldan geçen ilk kişiyi kolundan tutup son zamanlarda başımdan geçen iyi kötü Her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatırım.

Çok uzun sürmez Ama çarpıcı olur. Böyle böyle oldu. Böyle böyle yaptım, böyle böyle ilerledi, böyle böyle kaybettim derim. Ana fikir kaybetmek olur. Tertemiz bir kaybeden olarak ona kaybetmenin en ince ayrıntısına kadar anlatırım.
0 /