confessions

icgqhs

1. nesil yazar - güzide

  1. toplam entry 3947
  2. takipçi 89
  3. puan 74401

kanal 7

icgqhs
bir dönem sadece sağ kesim dediğimiz inançlı insanların ya da öyle görünen insanların haklarını s savunan kanal. türban takanlara edilen eziyetleri vs. gösteren kanal. o dönem kanal d, uğur dündar'ın cuma namazına giden çocukları öcü gibi göstermesi falan.
yani bütün diğer kanallar tek tip olarak yayın yapıyordu kanal7 tek tip ve sonradan samanyolu falan eklendi.
çok garip değil mi?
şimdilerde ise halk tv ve fox tv aynı zulümleri gösteriyor ve diğer kanalların hepsi aynı yere hizmet ediyor.
demem o ki, bu ülke için adalet hiçbir zaman hiçbir konuda tam olmadı.
hiç ayarımız olmadı, teraziyi dengede tutamadık hiçbir zaman.
sürekli bir taraf ezildi ve sonradan intikam aldı. 25yıl sürüyor dönüşler intikam 10yıl.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

icgqhs
Hayatı anlamlaştıran ya da anlamsız kılan insandır.
insan, hep bir savaş halindedir.
Bu savaşlara çıkarken diğer insanları kurtarır ya da bataklığa saplar.
insan yine bir insanı soğutur Ya da yaşatır.
insan değerli bir varlık olmasına rağmen bu savaşlarda kendini basitleştirip karakterini sorgulatıp diğer insanlara kötü tecrübe olarak yansıtabilir.
Netice olarak insan insan derler ona.
İnsan çok adi olunca diğer insanlar kaliteyi anlar.

cnr expo

icgqhs
her yıl Nisan'da dünya baharı EVTEKS'de karşılıyor
Ev tekstili sektöründe dünyanın en büyük iki fuarından biri olan İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı EVTEKS 23-27 Nisan 2019 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy'de 25. Kez kapılarını açacak.

2018 yılını yerli ve yabancı ziyaretçi rekoru kırarak kapayan EVTEKS'e, toplamda 135 bin 158 ziyaretçi gelirken 120 ülkeden 50 bin 193 ev tekstili alıcısı da katılımcı firmalarla yeni iş bağlantıları kurdu. Bu yıl Nisan ayını ise daha güçlü karşılamaya hazırlanan EVTEKS kendi rekorunu kıracak.

CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık ve Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSI·AD) iş birliğinde organize edilen fuarda sektörün 1.000'in üzerinde öncü üretim ve ihracat-ithalat firmaları, ev tekstili, kontrakt tekstil, tasarım, zemin ve duvar kaplamaları alanlarındaki yeni koleksiyonlarını 160.000 m2 alanda sergileyecek.

Avrupa, Orta Doğu, Körfez Ülkeleri, Kuzey Afrika, Rusya ve BDT Ülkeleri'nden iç mimarlar, tasarım ve konsept mağazaları, mobilya showroomları, distribütörler, ithalatçılar, toptancılar, mağazalar, zincir mağazalar, kontrat firmaları ve oteller EVTEKS'i ziyaret edecek.

EVTEKS, yüksek kaliteli ürün portföyü, ürün çeşitliliği ve artan sayıda uluslararası katılımcı sayısı ile satın alma ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel bir fırsat sunar.

Modern yaşam tarzı ve tarihi mimarisi ile İstanbul, Türkiye'nin tek ev tekstili fuarı için mükemmel bir atmosfer sunuyor.

hayat

icgqhs
Bu başlığı açan ve defalarca yazan anlatmaya ya da ifade etmeye çalışan biri olarak beni tokatlamış ve boyut değiştirmeme sebep olmuş bu sohbeti sizlere sunarken gurur içerisindeyim.
0 /