confessions

icgqhs

1. nesil Admin

  1. toplam entry 403
  2. takipçi 53
  3. puan 19007

nil nehri

icgqhs
Çok farkli hisler içine girmenizi sağlayan yer. Buradayken sizi farklı bir uçsuz bucaksız huzur kaplar içinizi. Tekne ya da bir yat ile açılmanız halinde doğa ile bütünleşmeniz ve sonsuzu görmeniz an meselesi.

muzlu süt

icgqhs
Mersin iline ait olan ve hemen her yerde bulabileceğiniz içecek.
Küçükken o kadar çok içmiştim ki süt ile tüm bağlarımı kesmeme neden oldu. Hayatımın geri kalanında ne süt içtim ne içen birinin yanında durabildim.

adalar

icgqhs
Çok farklı hayal edip hayal kırıklığına uğranılan yer, deli gibi insan kalabalığı dik yokuşlar ve atlara edilen eziyet...

Güzel tarafı, bahçeli ve çiçekli iki katlı evler ve otomobil yasağı.

emek

icgqhs
Bir şey uğruna harcanan bütün değerlerin neticesinde verilen ad. Emek en değerli şeylerin başlarında gelir. Zira emek fedakârlık ve kendinden ödün vermedir çoğu zaman ki bu ikili kadar değerli bir şey yoktur.

içini dökmek

icgqhs
içinizi döktüğünüz kişi oldukça önemlidir. Bu gibi durumlarda pek kimseye güvenilmez. Bayağı seçici davranmak gerekiyor zira anlattıklarınızın sonucu bazen size ters dönebiliyor.

hap yutamamak

icgqhs
Sürekli ilaçlardan kaçan ve kullanmak istemeyen insanların başına gelen durumdur.
Bir bardak su biter ama hap hala ağızdadır.
Garip bir şekilde zorluyor ve bir süre ağızda kalınca o kötü tadı damağa geliyor.
Kimyasaldan uzak yaşamak güzel ama bedenin sağlam olması şart.

kadir topbaş

icgqhs
'Hata ile ihaneti karıştırmamak lazım' basın açıklamasının ya da istifasının tek şifreli sözü bu. Bunun dışında açıklamanın tamamı bunu yaptım, böyle bir adamım falandı.

telefona gömülmek

icgqhs
Son yıllarda yaşlısından gencine kadar hemen herkesin yaptığı eylem. Bazen ihtiyaçlar doğrultusunda bazen keyfi can sıkıntısından mütevellit.
Insanları bir birinden uzaklaştırma ve iki kelam etme noktasında fakirleştiren bu sistemin zararları hayli büyük.
Biriyle bir şeyler konuşmaya çalışırken telefonla oynaması ya da telefonunun çalması sinirleri alt üst etmeye yetiyor.

huzursuz bacak sendromu

icgqhs
Genel olarak tam uyumaya çalışırken başlar ve bir an evvel kalkmanız gerekiyor gibi hissettirir. Yürüdüğünüz an geçer ama sonra yatınca bir daha tekrar eder. Uzun oturmalar sonucu yine kendini hissettirir.
Adı ile bire bir doğru orantıda huzursuz eder.

şeyma subaşı

icgqhs
Az evvel instagram üzerinden attığı videolara baktım. Sanırım düğün yapmış ve canlı yayına bağlamış neyse mesele o değil de.
Resmen deli gibi, çılgınlar gibi oynamış hatta bir ara acun eşlik etmiş.
Çok saçma sapan geldi bu kadar eğlenmesi niye bilmiyorum ama çok fazla itici. Öyle dans mı edilir be! Kimi bulsa kolundan tutmuş dans ediyor.
Peki peki çok mutluluklar sana.

bowling

icgqhs
En iyi stres ve sinir atma yöntemlerimden biri olarak kayıtlara geçmişti daha sonradan işin artistliğine başvurmam sonucu keyif almaktan çıkıp taraftar oluşturmam sonucu oluşan gerilim ve mutlak suretle iyi oynamam gerek kuşkusu ile keyif almaktan çıkıp görev haline gelince usulca bıraktım.
Bilmeyenleri görünce çok sinir bozucu oluyor,
Evet herkes doğar doğmaz öğrenmedi ama topu atıp ardından koşup topu tekrar tutup tekrar atanı görünce pes dedim.
0 /