confessions

kombiwankenobi

2. nesil Yazar - Enerjik

  1. toplam entry 574
  2. takipçi 7
  3. puan 7216

zengin itiraf

kombiwankenobi
Sıkıldım artık yalandan, umursamazlıklardan. Ciddi bir şekilde gerçekten artık yıldım. En yapmaz diyeni bile en ön safta yerini alıyor allah kahretmesin. Ve gerçekten yapmaz dediğin kişiden korkacaksın en yakının olsa bile. Bu kısa hayatım bana kimseye güvenmemeyi öğretti. ve yine bu hayatım ne kadar doğru bir şey yaptığımı gösterdi.
Allahın belaları benim davrandığım gibi belki ablanız, babanız davranmamıştır. Kendinize gelin. Ağzınıza burnunuza sıçıcam ya.

155 cm boyundaki sözlük kızı

kombiwankenobi
birilerine fena dert olmuş çok üzmüş veya üzecek sözlük kızıdır. buna karşılık kıllı, saçı dökülmüş, vasıfsız erkek demeyeceğim çünkü umarım bu fikirde olan kişi egosu olduğu kadar mantığı da vardır. bu arada bunları yazmak için 155 cm veya 180 cm olmaya gerek yok. teşekkürler.

edit: başka sözlüklerde de had bildirmişliğim vardır.

motivasyon

kombiwankenobi
yaklaşık bir buçuk saattir ödevim olan basit bir örneği çözümlemeye çalışıyorum. son yarım saat sadece hata alıyorum. bir yerlerde bir şeylerin ters gittiğinin farkındayım ama hiç bozmadım kendimi. daha sonra başka yollar denerken bir tanesinde olay birazcık gelişme gösterince öküz gibi sevinip, mutlu olup "tamam okey gerisine yarın devam ederim" deyip kapattım. belki de motivasyon nerede ne zaman duracağınızı bilmektir. iyi düşünün.
0 /