confessions

kombiwankenobi

2. nesil Yazar - Adanmış

  1. toplam entry 599
  2. takipçi 7
  3. puan 7799

survivor 2020

kombiwankenobi
programı bilemiyorum ama gecenin geç saatlerinde bu programın daha sonra yorumcularının oluştuğu bir programa şahit oluyorum. aman yarabbi. semih denen bir birey var allah düşmanımın başına vermesin ve nolur allahım beni öyle insanlarla karşılaştırma. ne gıcık herif. uf.

eski yazarlar

kombiwankenobi
geleli bir sene kadar oldu eski miyim neyim bilmiyorum ama bana da birkaç sözlükten(2) davet, teklif geldi. peki ben ne yaptım? tabii ki sözlüklere üye oldum ama burayı da bırakmadım. sadece akmayan bir sol frame olduğundan dolayı yazdıklarım azaldı. neticede buraya da başka bir sözlükten gelen bir davet vesilesiyle üye olmuştum. bu döngü böyle sürer gider ancak ufak minicik birazcık tefecik önem verilmesi gerekiyor. şimdilik bu kadar. teşekkürler.

corona günlükleri

kombiwankenobi
kaç gündür evde olmanın bana verdiği yetki ile artık düşüne düşüne kendimi şizofrene çevireceğim. duvarlar bir süre konuşuyormuş gerçekten. şikayetçi miyim? kesinlikle hayır. her fırsatta keşke evde olsam diyen biri olarak kendime şikayeti hak görmüyorum ancak bazı düşünceler artık beynimi kemiriyor. daha kötüsü bu düşüncülerin doğru olduğunu da biliyorum. of. çok zor işler.

zengin itiraf

kombiwankenobi
Böyle az bir şey cesaretim olsa tüm çevremdeki tüm insanların içine sıçacağım. Hepsini yok sayacağım. Çok az cesaretim olsa ah. Öyle bir rahatlayacağım ki. Yüz yüze veya aramayla konuştuklarım yetiyor. Zaten Tüm sosyal medyayı da yerin dibine sokacağım. Son beş.

en yakın arkadaş

kombiwankenobi
İnsan hayatında çok ötedir. İnsan hayatının çok ötesidir. Benim sahip olduğum yakın arkadaş bir elin parmağını geçmez. Hatta belki bulmaz bile. Bugün oturduk bu şanslı kişiyle. Yalnız sohbet etme fırsatı bulduk. Özlediğim için sinirlenmiştim ve genelde sevdiklerime daha çok sinirlenirim. Dedim ki “zaten sahip olduğum iki üç kişiden birisin. arkadaş edinmiyorum. neden bu uzak durma çaban” kendisinin de cevabı aynı oldu. Bilemiyorum ama bu beni mutlu etti. En azından sorunları böyle yüz yüze konuşmak, birbirimizi uyarmak, hiçbir şey gizlememek, paylaşmak ama sonuna kadar paylaşmak çok çok mutlu etti beni. Bir tek güven problemi var ancak bu galiba hayatımda her zaman kalacak. En yakın arkadaşlarım tek tane değil. Hepsinin değeri bir kalbimde. Bugün daha iyi anladım.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

kombiwankenobi
Burçların etkisi mi havaların rengi mi bilmiyorum ama her şeye alınır oldum şu sıralar kardeşimin mesajıma geç dönmesinden, sabah arkadaşımın bekletmesine kadar. Kimsenin hiçbir hareketine tahammülüm kalmadı. Bunun tam tersi ise sadece bir kişiye anlatasım var bir şeyleri. Ne anlatacağım bilmiyorum ama rahatlayacağımı biliyorum. Öyle ki deli gibi buluşacağım günü bekliyorum. Şu sözlükler olmasa işim yaş. İyice duvarlar kalacak.

bok varmış gibi uyanık kalmak

kombiwankenobi
aydınlık ortamlarda uyuyanlara hiç anlam veremiyorum. gece uykusu bambaşka bir şey. şu aralar öyle güzel uyuyorum ki. gerçi dün gece rüyamda bir şeylerden korkmuş olacağım ki elimi yumruk şeklinde sıkmışım avucumun içi yara olmuş bir miktar ama olsun. gün sonunda sabah programı için gerekli kişilere mesajlarımı attıktan hemen sonra uykuya dalıyorum. bu rahatlığı umarım uzun süre yaşarım. uyanık kalmayın. tavsiyedir.

zengin itiraf

kombiwankenobi
bugün kahve içip sohbet ederken aslında bazı söylediğim şeyleri kendime itiraf ediyormuş gibi hissettim. mesela kimseye güvenmediğimi mesela kimseyi aslında tam olarak tanımadığımı bir şeyler anlatırken kendim daha yeni anladım. arkadaşlarım evliliklerini planlarken ben kendimi evlilik ile değil mutlu olarak düşündüm.
eleştirdim. eleştirmeyi bile konduramadığım kişileri eleştirdim. eleştirdim ve haklıydım. her şey için şükrediyorum ama kafamda hep herkesten uzaklaşmak herkesten kaçmak var. belki de rahatlık batıyor diyeceğim ama içim çok sıkılıyor kendime.
hayatımda ilk kez bir hedefim var. ilkbaharda harekete geçeceğim. bu sefer galiba olacak. hatta çok güzel olacak. yaza da güzel planlarım güzel turlarım güzel yollarım var bakalım.
neyse umarım bu entry silinmez de ikibinyirmi yazı buralara gelip ekrana biramı tokuştururum.
0 /