confessions

lifelife

1. nesil Yazar - Geleceği parlak

  1. toplam entry 27
  2. takipçi 3
  3. puan 1015

sanal para

lifelife
Bu aralar popüler olanı bitcoin. İlk çıktığı zamanlar çok önerdiler ama yatırım yapmadık diye konuşanlardan biriyim bende. Cidden riske girmek de lazım bazen hayatta.

korozyon

lifelife
Metal ve metal alaşımlarının oksijen ile tepkimeye girip yanması olayıdır kabaca. Koruma yöntemleri haricinde bir çözüme ulaşılmış değildir. Korozyon dolayısı ile uluslararası maddi kayıplar yaşanmaktadır.

ütopya

lifelife
2 yıl önceydi sanırım acun medyanın bu isimde bir yarışması vardı. İlginçtir ki yarışmayı acun yalakası olan boş adam semih değil de bilgili kültürlü ve sanat ile iç içe olan Tuncay Kes kazandı. Büyük bir para kazandı hatta yarışmadan. Hedefleri ve idealleri olan bir çocuktu. Bir motorsiklet grubu kurmuşlar geziyorlar ayrıca mersin de "eski" adında bir kitap kafe kurmuşlar. Burdan kendisine başarılar diliyorum.

yandex

lifelife
Üniversite hayatımın son zamanlarında yani tez yazım sürecinde ilginç bir şekilde fazlasıyla işime yarayan arama motorudur kendisi. Ayrıca yabancı dizi izleme konusunda kendisi video kısmı ile biz gençlere çok yardımcı olmaktadır.
0 /