confessions

lolitta

1. nesil Yazar - Geleceği parlak

  1. toplam entry 34
  2. takipçi 6
  3. puan 1251

zengin itiraf

lolitta
bunu nasıl anlatırım bilmiyorum ama bende bi şey var sanırım. bi şanssızlık, bi uğursuzluk... sevgilimle beraber tatile çıktık 3 gün önce. her şey o kadar güzeldi ki uzun zaman sonra birbirimize kavuşmuşuz, mutluyuz, kafamız rahat filan. özlediğimiz arkadaşlarımız vardı, onları gördük, büyük bi cümbüşün içinde sevinçliydik. derken dün gece sevgilimin ailesinden bi telefon geldi geç saatte. apar topar geri döndük. babaannesi vefat etmiş. üzdü.

bence bizim beraber olmamızı hiçbir güç istemiyor. sapasağlam kadın durup dururken küt diye öldüyse kesin bu bizim yan yana olmamızla alakalı diye düşünüyorum artık. mutlu olmamızı hiçbir kuvvet istemiyor diye düşünüyorum. hep böyle şeyler bize vuruyor çünkü. herkesten çok kendi halime üzülüyorum.

made in germany

lolitta
arkasında sağlam kalite barındıran ifade. şahsen ben şampuanlarımı, vicut jellerimi/losyonlarımı, temizlik malzemelerimi ve daha birçok şeyimi hep alamanya'daki akrabalarımdan rica ediyorum. çünkü türkiye'de de aynı markayla satılmasına rağmen aradaki kalite farkı bayağa bir uçurum. çünkü bizim ülkemiz ikinci dünya ülkesi. birinci kesinlikle değil, yaşayan görüyor...

çocuk istismarı

lolitta
Bana kalırsa bu ileri derece hastalıksal bir durum. Hatta bana kalırsa tecavüzden bile öte bi şey. Çocuğa kötü davranan, alan/satan/pazarlayan, taciz/tecavüz eden, beyin yıkamaya çalışan, kötü alışkanlıklar edindiren kimsenin sağlam bi kafaya sahip olduğunu düşünmüyorum. Ne yazık ki istismara uğrayan çocuklarda da bu gibi kötü olaylar travma olarak kalıyor ve hayatı boyunca onları etkiliyor. Psikolojik açıdan sağlıksız ve tehlikeli nesiller olarak yetişiyorlar. Bu durum hepimiz için büyük tehlikeler arz ediyor. Bu yüzden diyorum tecavüzden öte bi şey diye. Gelecek çocuktur çünkü. Onları iyi korumamız çok çok önemli.

manipülasyon

lolitta
Çok aşırı tehlikeli bi şey. Bu konu hakkında araştırıp bilgi/fikir sahibi olmadığınız takdirde manipüle edildiğinizi anlamanız bile çok zor. Benden size tavsiye, eşinize bile güvenmemeniz gereken bir konu bu. Yalnızlıktan korkan bir kişi sizi kendisine "bağımlı" hale getirmek için bile bu yönteme başvurabilir. Dikkatli olunması gerek. Algılarınızı ve zihninizi olabildiğince açın.

tecavüz

lolitta
Erkekleri daha da ateşleyen bir olaydır tecavüz. Şöyle ki sevişirken nazlanma olayına bayılıyorlar. Bu kanıya nerden vardım? Eski sevgilimin hoşuna giderdi çünkü amk. Onu ittirmem, karşı koymam sadece onun değil; ondan önceki eski sevgilimin de çok hoşuna giderdi. Yani bu durum tehlikeyi daha da büyütüyor. Sen cidden istemeyebilirsin lakin er kişisi tarafından farklı anlaşılabilir. Bence zaten tecavüzler bu yüzden çok sık gerçekleşiyor. Yoksa kendisiyle cidden sevişmek istemeyen birisiyle niye ve nasıl sevişsin bir insan. Akıl alır gibi değil.

top benim oynatmıyorum

lolitta
top onun diye tüm oyunu benimseyen koduğumun bencil veletlerinin başvurduğu tehditkar demeç.

bu olay benim başıma geldiğinde ciddi anlamda çok üzülüyordum, kalbim kırılıyordu. çocukken de yeterince duygusal, hassas ve de duyarlı bi insandım. ama diğer çocuklar acımasızdı... mahalledeki en güzel kız çocuğu bendim. bütün veletler bana aşık olduğu için kızlar da hep dışlıyordu. beni oyunlarında oynatmak istemiyorlardı. bi gün bu durum beni biraz fazla etkiledi. duygusal an'ıma denk gelmiş olsa gerek. zangır zangır ağladım, bağıra çağıra anneme şikayet ettim. canım annem kıyamadı bana. gidip en güzel, en kaliteli, en son model toptan aldı bana. mahalleye o topla döndüğümde diğer top sahibi haricindeki herkes yanıma geldi ve benimle oynamak istedi. çünkü benim topum daha güzeldi. menfaatçi pislikler. ben de onların menfaatlerini kullandım tabii. diğer top sahibine dönüp "senin topuna mı kaldık lan orospu sktir git" dedim. içimde kalmadı hiçbir şey. çok mutluyum.

yani bu parçadan çıkarmanız gereken sonuç şu: keser döner sap döner horoz domalır tavuk gömer.
0 /