confessions

lonely samurai

2. nesil Yazar - Geleceği parlak

  1. toplam entry 166
  2. takipçi 5
  3. puan 1337

iyi erkeklerin hanım kız yerine piç kız tercihi

lonely samurai
Maalesef böyle bir şey var. Biz saf ve iyi erkekler nedense özgür, özgüvenli ve aykırı ruhlu hanımlara tav oluyoruz. Onların tecrübeli, güçlü, dominant hali bizi çok etkiliyor. Biz efendi erkekler resmen düşüyoruz (!)
Edit: bir sözlük ironi troll denemesidir, burada geçen her şey bir hayal ürünüdür ama belki de gerçeği yansıtıyor olabilir kim bilir ?

insan

lonely samurai
Basit ve ilkel bir yaşam formu. Haz, dürtü ve uyarılara sahiptir. Fizyolojik yapısı gereği ihtiyaçları vardır, açıkça düşünüldüğünde ilkel ve basit ihtiyaçlardır. Kişi haz peşinde koştuğu sürece evrensel statüde ilerleyemeyeceği gibi kendi gelişimini de tamamlayamaz lakin bilinç, öğrenme, taklit etme, yaratıcılık gibi sonsuz ve kısmi sonlu potansiyellere sahiptir. İnsanın amacı, evrensel statüde gelişerek tanrısallığa ve tanrı seviyesine ulaşmak olmalıdır fakat bunun için kişinin insan bedeninden sıyrılması şarttır. Ya bilim ile insan bedenini evrimleştireceğiz ya da bilinç ve ruhu bedenden ayırıp evrene ve kozmosa dair yeni şeyler keşfederek bu tecrübeleri bir şekilde kayıt almayı başaracağız. İnsan bedeninin sonlu olmasından ötürü bçevrensel gelişimi insan bedenindeyken tamamlamak imkansızdır.

youtube

lonely samurai
Benim gibi AC/DC aşığı bir insanı çıldırtmış foseptik çukur ! Black ice şarkısının orjinal yüklemesi kaldırılmış yerine normal temposundan daha hızlı olan çöp bir versiyonu kalmış. AC/DC şarkısını kaldırmak nedir ya ? Hayır şarkı, milyonlarca tıklanmış, yıllardır orada duran, like yağmuruna tutulmuş kült ve efsane bir şarkı. Hangi zihniyetle yaparsınız ki bunu ?

boyu mu işlevi mi

lonely samurai
Genelde en çok sorgulanan sorunlardan biridir, "küçük olan şey işlevsizdir" ön yargısı vardır bu tamamen yanlış bir yargıdır. Bu arada hayır konu tam anlamıyla cinsellik değil, boyut kavramı. Küçük olan şey portatiftir, kolay kullanılır, etkilidir; uzun veya büyük olan her şey ise genellikle heybetlidir ama kullanmak zor olabilir. Misal küçük arabaların manevra kabiliyeti daha fazladır, ayrıca bu kenjutsu yapan ben için olumsuz ama realist bir örnek ki tabancalar kılıçlardan daha etkilidir hatta bazı tabancaların ateş gücü tüfeklerden bile daha etkilidir. Ayrıca normal boyutundan daha fazla büyük sebze ve meyveler hormonlu veya sağlıksız olma riskini taşır. Konu cinselliğe gelirse yorumum şudur ki: cinsel ilişki demek en az iki partnerin cinsel uyarılma ve hazlarla birlikte eğlenceli vakitler geçirmesidir ve bunu tek sağlayan şey penisin vajinaya girmesi değildir. Çeşitli oyunlar, fetişler ve fantezilerle bu dakikalarınızı daha derinlikli ve eğlenceli kılabilirsiniz aksi takdirde seks yalnızca sokup çıkarmaksa bu işi en iyi hayvanlar yapıyor demektir. Basit yaşayın ama basit ve sığ olmayın.

kombiwankenobi

lonely samurai
Kombiciyken gücü kullanabildiği farkedilip Master Quigon tarafından Jedi yapılan şahsiyet. Buradan kendisine not: ölenle ölünmez yiğidim, yanlış yol takip ederek doğruluğa ulaşamazsın, aydınlığa sırtını dönme !

anakin'i darth vader'a dönüştüren şey

lonely samurai
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Evet aslında Anakini karanlığa götüren şey tek yüzük ve yüce lord Saurondur. Orta dünyaya saldırırken derin devlet ile bir yandan da başka bir galakside karanlığıyla evrene hükmetmeye çalışır. Aslında Darth Vader Sauronun birinci adamıdır, bunlar hep karanlık taraf ve Mordor'un oyunlarıdır, arkasında kim var ? Melkor ! Şaşırdınız değil mi ?

karşılaştığınız en büyük stress neydi

lonely samurai
Şu ana kadar sınav haftası bende çok stresli geçiyor, yani daha öncede öyleydi şimdi de öyle geçiyor. Bu stresin sınavlarıma yansımasını bir şekilde engelliyorum ama başa çıkma yöntemim çok kötü yani başa çıkabildiğimi sınavlarda kötü bir performans göstermediğim sonucuyla çıkartıyorum lakin başa çıkma yöntemim de farklı bir stres doğuruyor bende. Ben özellikle sınav haftasında cinsel olarak çok uyarılıyorum ama farklı bir stres kaynağıyla karşılaştığımda farklı semptomlar baş gösteriyor, farklı yöntemler ve etkiler meydana çıkıyor.
Edit:İmla.
0 /