confessions

ontolojik sancilarimin merhemi

1. nesil Yazar - nadide

  1. toplam entry 1390
  2. takipçi 58
  3. puan 42959

sanat

ontolojik sancilarimin merhemi
Sanat sırları açıklamakta kullanılmaz. Ancak farkına varılmasını kolaylaştırır. Sırrı meydana çıkarır. Bir kez farkına varlıp da ortaya çıkınca daha da esearengiz olur.


Gerçi sanat hakkında yazmanın, yukaradaki cümleleri sarf ederek caka satmak olduğundan kuşkuluyum. Görsel sanatların kelimelerin tecavüzüne uğraması gibi bir şey bu; görsellik de, kelimeler de hassasiyetini kaybediyor. Bir kördüğüm adeta.

fiorabella

ontolojik sancilarimin merhemi
Sözlüğün annesi (: zira yoğun ve kâfi miktarda şefkat uyandırıyor bende kendisi. Ya da onda biz. Bakın Bu bir sevgi ironisidir. Kierkigaard der ki; sonluluk bulunan sonsuzluk kavramıyla duyguların açıkça çelişmesinden doğar, sevgi ironileri. Ayak üstü felsefemi kabul et lütfen (:

beşiktaş taraftarlarının müge anlı'ya küfretmesi

ontolojik sancilarimin merhemi
Bir kadına bir stat dolusu taraftarın küfretmesi ne kadar yanlışsa bir kadının bir futbolcunun annesine edilen küfürleri 80 milyon karşısında sindirmesi gerektiğini söylemesi o kadar yanlış. Futbol yorumcusu değilsin. Mesleğin futbolla ilgili değil. Bir taraftar olarak bunu dile getiriyorsan, içindeki fanatizmi fark eden diğer fanatikler tarafından ağzının payı veriliyor. Hepsi bu, Bu kadarcık. bunu görmek için hastalıklı bir ruh haline sahip olmaya gerek yok. Pozitif ayrımcılık yapılıyor. Bir kadın olarak ben bile bundan rahatsızım düşünün.


Not: ha! benim bu başlıkta ne işim var onu ben de bilmiyorum.

Edit: vallahi fanatik değilim. Gs de kim oynuyor diye sor, bilmem. Aile geleneği hepsi bu. Ay yemin de ettim şaka gibi.
0 /