confessions

ozerk

2. nesil Yazar - Çiçeği burnunda

  1. toplam entry 35
  2. takipçi 0
  3. puan 593

seni seviyorum ayı

ozerk
hani bu ayıcık almak sevgililer gününün en olmazsa olmazıydı. geçen sen kimse ayıcık almamış sevgililer gününde. şaka gibi. videoyu izleyince ister istemez la bu ayılar size ne etti diyesi geliyor insanın. hopi sayesinde bu sene ayıların itibarı kurtulacak herhalde.

merak edenler için video:

#durexilekorun

ozerk
metrosundan metrobüsüne şehrin her yanını saran, her billboardda durex markalı kasktı, yağmurluktu, şemsiyeydi pek çok çeşidine denk geldiğim reklam kampanyası. insan ister istemez düşünüyor acaba durex bunları da mı üretmeye başladı diye ama sanırım akıllıca bir göndermeden ibaret bunlar. hatta 18tl'nin bile bir anlamı vardır kesin.

#birfikrimvar

ozerk
sosyal medyada tarım ve ormanlarımızla ilgili fikir ve önerilerimizi yazıp tarım ve orman bakanlığı'na ulaştırabileceğimiz hashtag. 21 kasım 2019'a kadar devam eden 3. tarım orman şurası kapsamında #birfikrimvar hashtag'ine gönderilen tüm fikir ve öneriler tarım ve orman bakanlığı tarafından değerlendirmeye alınacakmış.

galatasaray

ozerk
ali sami yen ve arkadaşları tarafından galatasaray lisesi'nde kurulduktan sonra günbegün başarısına başarı katmış, bayrağımızı uluslararası arenada defalarca dalgalandırmış spor kulübü. biz hep birlikte beraberlik içinde oldukça daha çok kez şampiyonluk yaşarız.

boron

ozerk
yerli üretim ve bor ile yaptığımız ilk ürün olarak çok konuşulmuş fosfat ve petrol türevleri içermeyen çamaşırlar için doğal mineralli temizlik ürünüdür. darısı bor ile yapılabilecek bir çok ürüne diyelim. bulaşıklar ve ev temizliği için ürünleri de olsun isteriz.

hunililer

ozerk
karikatürlerde deli/manyak karakterlere yiğit özgürden sonra verilen isimdir. sosyal medyada "hunili" denince herkesin gözünde canlanır sanırım o karikatürler.

tura turizm

ozerk
bağdat caddesi'nde 4-5 mayıs tarihlerinde düzenlediği bahar şenliği ile tatil planları olanlara türlü çeşitli kampanya ve indirimler sunan tur firması. ayrıca türkiye'nin en eski tur firmalarından da biridir.

taboo

ozerk
2017 yılında ilk sezonu yayınlanan ve 2.sezonunun gelip gelmeyeceği belli olmayan, yaratıcıları tom hardy, steven knight ve chips hardy'dir. 1800 yıllarında londrada geçen efsane dizilerden olabilecek bir dizidir.

apple tv yeni netflix olmaya çalışıyor mu

ozerk
apple'ın gündemi yakalama istemi gibi duruyor. kişisel bi görüş ama apple'ın birçok sektörde geri kaldığını düşünüyorum. çünkü apple sadece bi telefon değil dünyanın en büyük markalarından birisi apple tv kararı güzel ama türkiye gibi ülkelerde pek çalışabilecek bir sistem gibi durmuyor. hangimiz evinde mac kullanıyorki

soundcloud

ozerk
spotify'dan çok daha önceden beri piyasada olan bir çok şahsın kişisel olarak kullandığı müzik platformu. gerçekten gezdiğiniz zaman bir çok güzel remix müzikler bulabileceğiniz geniş kaynaklı bir platform.

soobe

ozerk
annemin kardeşime bir şeyler almak için sıkça uğradığı, beni de "bak bakayım internet sitesinde kampanya var mıymış" diye sürekli dürtüklediği, düşük fiyatlara çocukların tüm ihtiyaçlarının bulunabildiği çocuk giyim markası.
0 /