confessions

parody

1. nesil Yazar - Enerjik

  1. toplam entry 239
  2. takipçi 25
  3. puan 7427

uğur yücel

parody
Eşkıya filmindeki oyunculuğu dönemine göre hayli iyidir. Ayrıca en son içerde dizisinde canlandırdığı ve müthiş tepkileri, sıradışı oyunculuğuyla donattığı kudret karakteriyle ustalık dönemi eserini vermiştir.

sigmund freud

parody
psikanalitik kuramının öncülerinden, id, ego ve süper ego tanımlamalarını yapan, bilinçaltındaki düşüncelerin büyük bir önem arz ettiğini vurgulayan ve bu konularda derinlemesine incelemelerde bulunan bilim insanı.

aras bulut iynemli

parody
istanbul'da doğan aras bulut iynemli, beşiktaş anadolu lisesi'nde lise eğitimini tamamladı. istanbul teknik üniversitesi'nde uçak mühendisliği okuyan iynemli oyunculuğu sebebiyle okulu dondurdu. 2010-2013 yılları arasında "öyle bir geçer zaman ki" dizisinde mete akarsu karakterini canlandırdı ve burada oldukça başarılı bir performans sergileyerek izleyicinin gözüne girdi. bu diziyle birlikte hayli tanınmaya başladı. bunun yanı sıra birçok reklamda oynadı. "muhteşem yüzyıl", "içerde" gibi popüler dizilerde başrolde yer aldı.

şu an ise "çukur" dizisinde yamaç koçovalı karakterini oldukça başarılı bir oyunculuk performansıyla süslemektedir.

banlieue 13

parody
başrollerinde Cyril Raffaelli, David Belle, Tony D'Amario'nun oynadığı 2004 yapımı filmdir. her izlediğimde akıcı sahnelerinden kendimi alamadığım bir sürükleyiciliğe sahiptir. District B13, bölge 13 isimleriyle de anılır. imbd puanı: 7.2'dir.

bakı

parody
dağların güneş ışınlarını alış yönüdür. kuzey yarım küre'de dağların güneye bakan yamaçları daha çok güneş ışığı aldığı için dolayısıyla ısınma da fazla olmakta ve bu durum yerleşmelerin belirlenmesine de yansımaktadır.

yeter ki

parody
Bir fikret kızılok parçası. Sözlük yazarlarından birinin güzel ifadesiyle acısız arabesk. enstrümanların uyumuyla bir efsane. Yeni nesilin bu parçalardan habersiz, popüler kültürün malı olan yüz milyonlarca izlenen niteliksiz parçalara meyilli olması müzikte gelinen noktayı özetliyor.

0 /