confessions

parody

1. nesil Yazar - arkadaş canlısı

  1. toplam entry 409
  2. takipçi 28
  3. puan 11614

zengin sözlük elit tabaka

parody
Şu an boğazdaki yalısının balkonunda boğazı seyrederek viskisini yudumluyor, bir yandan da purosunu çekerek gündeme göz atıp: "siz hâlâ otobüsle mi seyahat ediyorsunuz" diye halktan yazarlara içinden kıs kıs gülüyor-(dur). Umarım öyle bir şey yoktur, açığa çıkarsa ortalık karışır.

anav

parody
eski türk kültürü. bugünkü Türkmenistan Aşkabat civarında Anav bölgesinde yapılan kazılarla bulunmuş olan türk kültür bölgesi. anav kültürü şeklinde adlandırılır.

iyi niyet

parody
Birçok insanın suistimal etmekten çekinmeyip üstüne bundan yoğun zevk aldığı kavram. Fazlası her daim zararlı olmakla birlikte, tüm iyi niyetini kendine ve içinde saklamanın faydası vardır.

instagram

parody
Alışverişe, pazarlamaya yeni bir ivme kazandıran; doğru kullanımı neticesinde, çeşitli firmaların tanıtımına büyük faydası olan sosyal mecra. Ayrıca hemen herkesi ivedilikle fenomen yapmaya müsait platform.

lise son sınıfın son cuması

parody
Şu başlığı meydana getiren sözcük grubu bile o kadar dokunaklı ki içeriğine, hikâyeye girmeye gerek dahi kalmıyor. Sevdiğin dostların ve hayatının kuşkusuz ki en iyi arkadaşlıkları. Eğer gerçekten iyi dostluklar kurduysan bu üzüntün yalnızca aynı keyifli ortamı paylaşamamaktan dolayı olacak, hayatının ilerleyen dönemlerinde Bircoğuyla hâlâ görüşüyor olacaksın.

trakyalı

parody
H harflerini yutarak konuşur hep yerine ep derler.
Cümle sonuna bee yaa ilave ederler. Ata Demirer "eyvah eyvah" seri filminde gayet başarılı bir şekilde, trakya yöresi insanının konuşma şeklini işlemiştir.
0 /