confessions

parody

1. nesil Yazar - arkadaş canlısı

  1. toplam entry 388
  2. takipçi 28
  3. puan 11137

lise son sınıfın son cuması

parody
Şu başlığı meydana getiren sözcük grubu bile o kadar dokunaklı ki içeriğine, hikâyeye girmeye gerek dahi kalmıyor. Sevdiğin dostların ve hayatının kuşkusuz ki en iyi arkadaşlıkları. Eğer gerçekten iyi dostluklar kurduysan bu üzüntün yalnızca aynı keyifli ortamı paylaşamamaktan dolayı olacak, hayatının ilerleyen dönemlerinde Bircoğuyla hâlâ görüşüyor olacaksın.

trakyalı

parody
H harflerini yutarak konuşur hep yerine ep derler.
Cümle sonuna bee yaa ilave ederler. Ata Demirer "eyvah eyvah" seri filminde gayet başarılı bir şekilde, trakya yöresi insanının konuşma şeklini işlemiştir.

ya şehr-i ramazan

parody
Hoş geldi. Kimsenin kimseye zarar vermediği, insanlığa faydanın gözetildiği; Daha düzgün ve adamakıllı bir hayatın temellerini inşa edeceğimiz bir ay olur inşallah. Allah yapılan ibadetleri ve duaları katında kabul etsin. Hayırlı ve huzurlu ramazanlar.

kaygısızlar

parody
90'ların unutulmayan dizilerinden. Akla gelen ve ara ara tekrarlanan sahnelerinden biri de mahallenin iki küçük, kurnaz bakkalın kepenkleri indirmek için birbirlerini gözlemeleri ve ona göre günü sonlandırıp dükkânlarını kapatmalarıydı.

küçük iskender

parody
Alpha

Nehirlere karışan zehirli atıklar gibi
ağır ağır akarak kanıma karışmakta
yokluğun!

Hiç sormadım, neydi başka elbiseler içinde bulduğun
aynı askıyla dolaba kaldırılan iki güzel yelektik biz
güveye benzer bir şey oldu suskunluğun!.. anladım ki:

aşk naftalinlenmiyormuş meğer, eğer kanıtlanmıyorsa suçun!

zengin sözlük yazarlarının burçları

parody
Çok fazla takip etmem fakat bildiğim ve en çok uyan özelliğim, farklılığı sevmesi, değişikliklerden hoşlanması. Sürekli aynı yoldan gitmekten bile sıkılırım, değişik yollar denerim. Değişim ruhumda var, ulan yaşadığımız şu dünyayı hemen değişemiyorduk ama değil mi...

(bkz:yay)

zirtlan

parody
Karikatürlerle arası iyi olan, kaliteli karikatür zevkine sahip olan yazarımız. Kısa bir aradan sonra tekrardan aramızda görmek güzel, hoş gelmiş, kalemi daima ışıldasın.
0 /